Bez kategorii

Counter Strike 2 Download PC Steam Pełna Wersja

Trzeba przyznać, że gra Counter Strike 2 Download robi już niemałą furorę wśród wielu graczy zaznajomionych z poprzednią edycją sieciowego shootera. Jakby nie patrzeć to na te zmiany czekało wielu graczy i to przez wiele lat i nie da się ukryć, że zmiany, które zaszły w samym kodzie gry, jak i w wielu innych poszczególnych elementach sprawiają, że mamy tutaj do czynienia z udaną kontynuacją, która przede wszystkim poprawia niezbędne aspekty gry, starając się jednocześnie podążać za pewnymi nowoczesnymi trendami, które wpływają w dużym stopniu na usprawnienia w samej rozgrywce. Należy zwrócić uwagę, że Counter-Strike 2 Download jest traktowana jako 2 odsłona gry jednak tak naprawdę mamy do czynienia z bardzo dużą aktualizacją i jedynie zmianą cyferki i tak samo w sobie jest dużą rewolucją, zwłaszcza że po ponad 10 latach mamy do czynienia ze zmianami rewolucyjnymi, które tak naprawdę zmieniają zupełnie obraz samej rozgrywki. Przede wszystkim tyczy się to nie tylko samych map, ale także i wizualnych aspektów dlatego też nic dziwnego, że gra pełni działająca na silniku Source 2, uzyskuje o wiele więcej możliwości technicznych, które jesteśmy w stanie zauważyć i wykorzystać podczas rozgrywki.

Podrasowany silnik dużą zaletą gry.

Wszystkie zmiany są zauważalne i nie da się ukryć, że tego typu technologia wpływające na odbiór samego silnika, jak i gra mocno wpływa na odmienienie całej rozgrywki. Nic więc dziwnego pod wieloma względami to właśnie CS: GO jest uznawany dzisiaj za jedną z najlepszych gier sieciowych, z jaką mamy do czynienia, gdzie bardzo często odbywają się różnego rodzaju widowiska e-sportowe. Jakby nie patrzeć przy wspomnianych zmianach Counter Strike 2 Pobierz pozwala przede wszystkim, na lepsze wykorzystanie realizmu co sprawia, że rozgrywka jest jeszcze bardziej wymagająca i przede wszystkim takie zmiany spodobają się osobom, które są już weteranami serii i wiedzą, jak należy zachowywać się podczas gry, aby radzić sobie z samą rozgrywką.

Przemodelowane mapy nadal bawią.

Nie da się ukryć, że nadal mamy do czynienia praktycznie z tymi samymi mapami, które są dostępne w podstawowej wersji gry, jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że większość z tych map jest w pełni przemodelowana i dostosowana do nowych możliwości, dzięki czemu mamy tutaj do czynienia nie tylko z odświeżoną grafiką, ale także i wieloma innymi systemami, które mocno wpływają na samą rozgrywkę w grze. W tym wypadku subtelną zmianą jest zmiana ilości osób znajdujących się w drużynie, ponieważ w klasycznym CS mieliśmy do czynienia z grupami 6 kontra 6, a teraz system ten został zmieniony na 5 kontra 5, przez co taki format rozgrywki jest jeszcze bardziej emocjonujący i nie da się ukryć, że sama gra staje się przez to jeszcze bardziej angażująca. To tylko lekkie zmiany, które jednocześnie pokazują, że delikatne zmiany w formule rozgrywki mogą przynieść wiele oczekiwanych zmian, jednak nie to jest najważniejsze, ponieważ poprawiono przede wszystkim warstwę taktyczną w samej grze, co skutkuje tutaj między innymi ciekawym zastosowaniem granatów dymnych.

W pełni realistyczna fizyka dymu.

Nie są to jednak tylko i wyłącznie zwykłe granaty, ponieważ mamy tutaj do czynienia z w pełni realistycznym wolumetrycznym dymem, którego jakość sprawia, że dzięki fizyce jest on w stanie rozchodzić się na wszystkie strony, przez co może on przeniknąć przez szpary w drzwiach, co jednocześnie sprawia, że całe pomieszczenie może być w pełni niewidoczne dla przeciwnika, zwłaszcza jeśli dym rozejdzie się szybko. Jakby nie patrzeć jest to spora rewolucja, jeśli chodzi o gry sieciowe, ponieważ w żadnej innej grze nie uświadczymy tak realistycznego dymu, a jest to tylko jedna z wielu zmian, jakie zostały wprowadzone przez twórców gry. Można powiedzieć, że przy interakcji z dymem następują też wyraźne wyrwy, które mogą być skutkiem nagłej eksplozji. Jakby nie patrzeć Jest to bardzo ciekawa zmiana, która pozwala o wiele lepiej skupić się na głównej rozgrywce a co najważniejsze w momencie, gdy postać przeciwnika strzela przez dym to widoczne są małe dziury, przez które obraz staje się bardziej widoczny. Jakby nie patrzeć taka to tylko jeden z wielu elementów, które zostały poprawione i nie da się ukryć, że takie dynamiczne wypełnianie przestrzeni to z pewnością coś zupełnie nowego, ale warto również spojrzeć na realistyczne eksplozje granatów czy też wiele innych wizualnych zmian.

Nowe narzędzia dla doświadczonych twórców map.

Warto zauważyć, że w grze Counter-Strike 2 Torrent sporo zyskali też modderzy, uzyskując więcej interesujących narzędzi, co pozwoli na tworzenie jeszcze bardziej konkretnych plansz, które idealnie będą się nadawać do rozgrywek online. W tym wypadku warto również podkreślić fakt, że w grze Counter Strike 2 Download PC występują też odświeżone tekstury, gdzie wyraźnie mamy do czynienia z o wiele wyższą rozdzielczością obiektów, jak i wieloma innymi dodatkami. Wystarczy spojrzeć na odbicia znajdujące się w wodzie, aby zauważyć różnicę w stosunku do poprzedniej edycji. Oczywiście w tym wypadku refleksy to nie tylko i wyłącznie poprawa samej grafiki ma to przede wszystkim wpłynąć na lepszy odbiór poprawionych map, co sprawi, że rozgrywka stanie się świeża i wciągająca. Nie da się nie zauważyć, ale sama interakcja z postaciami też wydaje się tutaj mieć znaczenie.

Brak tick ratu na oficjalnych serwerach.

W końcu nasza postać ma nogi czego zdecydowanie brakowało w poprzedniej edycji, która ze względu na uproszczenie silnika była po prostu ograniczona. Można powiedzieć, że twórcy gry Counter-Strike 2 Do Pobrania zwyczajnie odblokowali potencjał, jaki tkwił w tym rozwiązaniu i nie da się ukryć, że nawet tick rate, który często wpływał na zachowanie postaci w grze online, już nie ma tak dużego znaczenia, przez co pewne elementy zostały przebudowane lub całkowicie usunięte i teraz rozgrywka jest po prostu równa dla wszystkich graczy. Z nowości warto jeszcze podkreślić, że w grze Counter-Strike 2 Steam uświadczymy również inny system dźwięku nowe bardziej realistyczne odgłosy wydawane przez broń czy też inne efekty specjalne, jakie jesteśmy w stanie usłyszeć w otoczeniu.

Wygodniejsze sterowanie postacią.

Trzeba więc przyznać, że zmian jest stosunkowo dużo i każda z nich wprowadza coś ważnego, co rzeczywiście ma wpływ na późniejszą rozgrywkę w samej produkcji. Jakby nie patrzeć, jeśli chodzi o sterowanie postacią to tam również zaszły małe, ale konkretne zmiany, dzięki czemu prowadzona postać w grze jest bardziej mobilna. Takie delikatne usprawnienia były konieczne, ponieważ mamy do czynienia z zupełnie nowym silnikiem graficznym, który wręcz wymusił wspomniane zmiany. Na pewno gra w swoim klasycznym założeniu nic nie traci na właściwej rozgrywce.

Counter Strike 2 Download PC Steam Pełna Wersja Dużo mniejszych zmian ta sama gra.

Wręcz przeciwnie, można powiedzieć, że unowocześniono pewne mechaniki tylko po to, aby gra Counter-Strike 2 Pobierz PC była o wiele bardziej dopasowana do nowoczesnych standardów. Jak się okazuje odświeżony kontakt z grą, jest jak najbardziej pozytywny i można powiedzieć, że dostaliśmy praktycznie to, co znamy i kochamy, a takie odświeżenie było jak najbardziej potrzebne. W tym wypadku dzięki odświeżeniu map nie utraciliśmy pewnego feelingu rozgrywki, tylko stał się on jeszcze bardziej widoczny dla wielu graczy. Dla graczy, którzy posiadają pokaźną liczbę skórek na broń czy też innych dodatków Valve przygotowało możliwość pełnego przeniesienia ekwipunku z poprzedniej gry do nowej produkcji. W ten sposób weterani nic nie stracą a co więcej oprócz samego przeniesienia skiny czy też inne elementy graficzne zyskają jeszcze bardziej na swojej jakości.

Jakość rozgrywki to nadal wysoka półka.

Formuła gry się nadal nie zmienia, broń podczas rozgrywki możemy bez problemu zakupić w sklepie za określoną walutę. To właśnie sprawia, że podstawowe założenia rozgrywki pozostają praktycznie bez zmian, dzięki czemu gra potrafi nadal mocno bawić, starając się jednocześnie ukazać wszystkie zaimplementowane zmiany, co jednocześnie pokazuje, z jaką jakością mamy tutaj do czynienia. Oprócz innych zmian czy dodanych map to nadal jest CS i fani tej gry z pewnością będą zadowoleni ze zmian, jakie nastąpiły w samej grze. Jakość tego tytułu to jedna z ważniejszych zalet, jakie występują w samej grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *