Bez kategorii

Sons Of The Forest Download Pobierz Pełna Wersja

Pomimo faktu, że poprzednia gra The Forest nie wyróżniała się tak mocno, jeśli chodzi o sam gatunek tak jej kontynuacja, wydaje się czymś zupełnie ulepszonym pokazującym jednocześnie, że pewne oblicze horroru grozy może być prezentowane w zupełnie inny sposób pomimo faktu, że do samej produkcji dodano praktycznie ten sam model rozgrywki z wieloma ulepszeniami. To nadal The Forest, ale mimo wszystko warto podkreślić, że gra Sons Of The Forest Download jest prawdziwą ewolucją gatunku, ponieważ to, co dzieje się w trakcie produkcji, jest zwyczajnie ulepszone i można powiedzieć, że sama eksploracja tej wyspy, na którą trafiamy poprzez katastrofę helikoptera, która również jest filmowo zrobiona i w żaden sposób nie sposób się przyczepić do tej sekwencji startowej, która prezentuje się po prostu świetnie i wprowadza nas idealnie do gry.

Dlaczego warto pobierać z naszej strony internetowej ? Grę Sons Of The Forest  > Oto powody :

☑ Bezpieczenstwo naszej strony > Strona jest zabepieczone poprzez HTTPS / Również wszystkie usługi które posiadamy dokładnie sprawdzone.

☑ Polska Wersja Językowa > Wszystkie nasze gry posiadają polska wersje językową / napisy lub dubbing.

☑ Staysfakcja z pobranych programów > Zawsze zyskasz dodatkowa wiedzę jak i możliwości które możesz wykorzystać w pózniejszym czasie.

☑ Support > Możesz w każdej chwili do nas napisać i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

☑ Instalacja + Aktualizacja wszystko podczas jednego pobierania installatora przeprowadzi Cie od A do Z z instalacją.

☑ Aktualizacja Gier > Następuje praktycznie codziennie a wszystkie dodatki również są aktualizowane na stronie.

Brak powtarzalności i rewolucyjna mechanika.

Można powiedzieć, że pewne powtarzalne mechaniki, które bardzo często są też minusem w wielu survival horrorach, czyli zbieranie zasobów i wykonywanie wielu innych powtarzalnych czynności, które robione przez wiele godzin mogą znużyć i zniechęcić do gry. W tym wypadku jednak wcale nie musimy ich robić, gdyż mamy w tym wypadku pod ręką kompana, który będzie wykonywał nasze polecenia, co może być bardzo przydatne w trakcie rozbudowy bazy też podczas wielu innych istotnych czynności, które będziemy wykonywać w trakcie gry. Kooperacja z Kalvinem, czyli osobą, która w wyniku wypadku doznała poważnych urazów głowy i nie może mówić to coś zupełnie nowego i wcześniej niewidzianego w grach, a przynajmniej nie od takiej perspektywy więc wydaje się, że Sons Of The Forest Pobierz to po prostu dobra produkcja jest, która przeciera szlaki, pokazując coś zupełnie nowego, ponieważ nasz nowy towarzysz kierowany przez sztuczną inteligencję rozmawia z nami za pomocą notatnika, wpisując tam wiele ważnych istotnych informacji, które mogą nam mocno pomóc w dalszym przetrwaniu.

Sons Of The Forest Download Pobierz Pełna Wersja Współpraca idealnym sposobem na przetrwanie.

Trzeba przyznać, że sam zabieg jest bardzo ciekawy i że twórcy naprawdę postarali się świetnie zaimplementować to do gry, zwłaszcza że wspomniany Kalvin bez najmniejszych problemów wykonuje wszystkie nasze polecenia i nie zawiesza się w żaden sposób, przez co rozgrywka jest płynna i dynamiczna a dzieje się naprawdę dużo i w trakcie zmiennej pogody, która bardzo często występuje w grze Sons Of The Forest Pełna Wersja , może wydarzyć się tyle różnych rzeczy, że nie sposób tego zliczyć, to trzeba, po prostu przeżyć odpalając produkcję. To też pokazuje, że mimo wszystko przeciwnik, z którym przyjdzie nam się zmierzyć, ponieważ w końcu nadal znajdujemy się na wyspie podobnie, jak poprzedniej części jest o wiele inteligentniejszy, przez co znajdziemy kilkanaście różnych ras kanibali, którzy chcą nas zabić, choć nie wszyscy muszą mieć wobec nas takie wrogie zamiary w zależności, od tego, kogo spotkamy wszystko zależy tak naprawdę od tego, czy dana rasa jest agresywna, czy też nie.

Frakcja i wojna, która nas dotyczy.

Warto zwrócić uwagę, że pomiędzy poszczególnymi rasami toczy się wojna, przez co jesteśmy w środku tego całego konfliktu frakcji co jeszcze bardziej psuje nasze położenie, zwłaszcza jeśli nie zdążymy wybudować odpowiednich umocnień i fortyfikacji, wówczas możemy zostać zaatakowani przez kilkanaście grup, co sprawia, że nie mamy szans obronić się przed tak dużym atakiem. W tym wypadku przeciwnik nie próżnuje i czeka na załamanie pogody po to, aby nagle przeprowadzić frontalny atak, gdy się tego najmniej spodziewamy i właśnie to wydaje się takim ciekawym wyróżnikiem, który pokazuje, że Sons Of The Forest Download PC jest po prostu ulepszoną wersję gry, z którą mieliśmy już wcześniej do czynienia. Na pewno sama produkcja jest mocno ulepszona względem swojego wczesnego dostępu, gdzie wyraźnie widzimy, ile rzeczy zostało dodanych i warto zwrócić uwagę na fakt, że fabularnie naszym głównym zadaniem opcjonalnym co prawda jest uratowanie miliardera, gdzie w pierwszej części rozgrywka bardziej toczyła się o uratowanie syna, przez co stawka wydawała się, co prawda bardziej emocjonalna jednak nie oznacza, że pójście wątkiem fabularnym jest czymś nudnym, ponieważ został on znacząco rozbudowany i nadal opiera się mocno na narracji środowiskowej, co świetnie współgra z całą grą.

Różnorodni przeciwnicy w zmiennym ekosystemie.

Mamy tutaj więc do czynienia naprawdę dobrą produkcją, zwłaszcza jeśli spojrzymy na potencjał, jaki niesie ze sobą cała seria Sons Of The Forest PC . Jest to po prostu dobra i przemyślana przygoda, która po prostu wciąga, dając nam jednocześnie możliwość, skupić się na wielu innych aspektach. Grupy wrogów, jakie napotkamy podczas rozgrywki na samej wyspie, są bardzo zróżnicowane, zwłaszcza jeśli patrzymy pod kątem części pierwszej, gdzie tak naprawdę tej różnorodności nie było aż tak dużo to widać, że twórcy odrobili lekcje i postawili na pokazanie graczowi, że zagrożenie może przyjść z najmniej oczekiwanej strony, co sprawia, że czujemy się cały czas osaczeni i ten survival horror wybrzmiewa, ponieważ nigdy nie jesteśmy pewni, co czeka nas za chwilę. W tym wypadku gracze będą również ogrywać jakąś opcjonalną historią, która dzieje się podczas samej gry, co sprawia, że Sons Of The Forest Download prezentuje się nieco inaczej niż swój poprzednik, jednak rozszerzony gameplay pod wieloma względami zaskakuje i daje nam coś nowego do wypróbowania, co wydaje się też świetną opcją dla osób, które przeszedł część pierwszą i chciały uzyskać coś nowego bardziej oryginalnego.

Sons Of The Forest Download Budowanie obozu w ulepszonej wersji.

Nawet sam aspekt budowania w Sons Of The Forest Pobierz PC został potraktowany zupełnie inaczej niż w pierwowzorze, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie odpowiednio łączyć ze sobą konkretne elementy, ale co najważniejsze jesteśmy w stanie je rozbijać za pomocą odpowiednich narzędzi w taki sposób, aby kształtować je dokładnie, tak jak chcemy. To oznacza, że możemy przyciąć deskę czy też drewno na dokładnie taką długość i wykształcić z tego odpowiedni kształt z użyciem różnych narzędzi co sprawia, że ta obróbka jest bardzo realistyczna i daje nam możliwość tworzenia przestrzennych modeli fortyfikacji, które pod wieloma względami nie są tylko i wyłącznie skupiony na jednym modelu kryjówki, lecz ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć coś zupełnie unikalnego, czego wcześniej nie można było zrobić, mając do dyspozycji wcześniejsze narzędzia z poprzedniej gry. Jest to więc wyraźna ewolucja w stronę poprawy pewnych aspektów, które sprawiają, że jeszcze bardziej czujemy się jak rozbitek, który znajduje się gdzieś daleko i musi walczyć o przetrwanie. Trzeba przyznać, że pod tym względem nic się nie zmieniło i gra jest w stanie zaserwować nam naprawdę mocno i emocjonalną historię, jeśli spojrzymy na to pod kątem zabawy środowiskowej, gdzie mimo Wszystko ten elastyczny ekosystem, w którym się poruszamy, daje nam do stworzenia wiele ciekawych elementów niczym klocki, które możemy ze sobą łączyć, tworząc coś nowego i cały czas czuć odpowiedni potencjał płynący z takich rozwiązań.

Przeciwnik zaskakuje i wykorzystuje nasze błędy.

Sztuczna inteligencja przeciwników jest tu wyraźnie podrasowana i jest to odczuwalne na każdym kroku, zwłaszcza jeśli z jakiegoś powodu mierzymy się z grupą przeciwników, wówczas jesteśmy w stanie zauważyć, że potrafią zaatakować nas z każdej strony, aby nie dać nam możliwości obrony, co wydaje się bardzo mocnym aspektem, patrząc na poprzednią część, gdzie przeciwnicy byli bardziej statystyczni i nie reagowali na poczynania gracza. To właśnie nadaje grze Sons Of The Forest Torrent bardziej surowego klimatu i wymusza na graczu większą uwagę, ponieważ przeciwnicy nie próżnują i zawsze starają się nas zaskoczyć czymś nowym i nie da się ukryć, że ten element rozgrywki tak mocno wpisuje się dzisiaj w ramy prawdziwego survival horroru, co jest bardzo odczuwalne, podczas gdy zagłębimy się w tę jakże udaną i klimatyczną produkcję. To też pokazuje, że gra zwyczajnie wykorzystała swój potencjał, dając nam do dyspozycji dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Oprócz tego nie sposób nie wspomnieć, że Sons Of The Forest cechuje również realistyczne grafika, co sprawia, że jeszcze lepiej jesteśmy w stanie wczuć się w rolę rozbitka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *