Bez kategorii

Dead Space Remake Download PC – Pobierz Pełna Wersja

Dead Space w kręgach graczy cieszy się niewątpliwie statusem kultowej gry. Nic więc dziwnego, że odświeżona wersja gry, wzbudza dokładnie takie same emocje jak oryginał, co też pokazuje, że brak na rynku gier utrzymanych w klimacie kosmicznego horroru sprawia, że wielu graczy z chęcią ponownie wybierze się na samą przygodę z Isaakiem. Przede wszystkim, co warto zaznaczyć Dead Space Remake Download to przede wszystkim pełny remake, który nie opiera się tylko i wyłącznie na poprawie grafiki, lecz jest to gra napisana zupełnie od nowa dopasowana do pewnych standardów technologicznych, które wyznaczają dzisiaj obecny kierunek tworzenia gier.

Historia ta sama, ale gra już nie.

To właśnie z tego względu pomimo faktu, że mamy do czynienia ze znajomą historią sama rozgrywka została pogłębiona, przez co zawartość gry jest o wiele większa w stosunku do oryginału, co może cieszyć. Przede wszystkim mowa tutaj o wielu dodanych elementach, które jednoznacznie wskazują na powiązanie zarówno z drugą, jak i trzecią częścią, więc można powiedzieć, że jest to taka spójna całość, która potrafi zaskoczyć. Można powiedzieć, że nie zmieniła się główna fabuła gry, ponieważ nadal mamy do czynienia z tą samą udaną historią z małymi różnicami, które są jednak odczuwalne.

Sceny, których nie widzieliśmy.

Więcej majaków głównego bohatera oraz zupełnie inne przedstawienie tego typu fragmentów gry sprawia, że oryginał straszył wielu graczy, tak jego odświeżona wersja potrafi przestraszyć jeszcze bardziej. Można powiedzieć, że duża zasługa w tym nowoczesnej grafiki, która o wiele bardziej realistycznie i sugestywnie przedstawia przemoc, jaką widzimy na ekranie. Krew walające się korpusy z odciętymi głowami czy nawet brutalna dekapitacja naszych członków drużyny sprawia, że jesteśmy w stanie odczuć jeszcze większy niepokój. Samo odświeżenie grafiki nie byłoby w stanie tak zadziałać, gdyby nie poprawione oświetlenie oraz bardziej otwarte w stosunku do oryginału lokacje, które jednocześnie zawierają wiele zadań pobocznych dających nam zupełnie nową perspektywę.

Dead Space Remake Download PC – Pobierz Pełna Wersja Poboczne historie są klimatyczne.

Przede wszystkim znajdki zyskują swoją własną głębię i w ten sposób możemy, lepiej zapoznać się z historią jednocześnie będąc tym tak samo oczarowanym, jak wątkiem głównym. To też pokazuje, że gra Dead Space Remake Pobierz przeszła taką gruntowną zmianę i to jest zauważalne, zwłaszcza że wszystkie zmiany fabularne są tutaj podyktowane poprawą jakości samej gry, dzięki czemu i odbiór jest jeszcze bardziej wyrazisty. Na pewno dodatkowym plusem jest fakt, że nie musimy co chwilę oglądać ekranów ładowania, ponieważ gra jest ich pozbawiona. Cały teren jest dostępny do naszej dyspozycji, co zapewnia nam możliwość prowadzenia ciągłej akcji i nie da się odczuć, że immersja horroru w ten sposób zyskuje jeszcze bardziej na swojej jakości. Należy zauważyć, że to właśnie takie drobne zmiany pokazują, że nie trzeba zmieniać całego trzonu rozgrywki, aby horror był nadal w stanie przestraszyć i wywoływać ten niepokój, które odczuwaliśmy wraz z premierą oryginału.

Lepsze poruszanie się w stanie zerowej grawitacji.

Należy dodać, że także system poruszania się postaci jest bardziej dopracowany co szczególnie widać w momencie, gdy pojawiają się etapy w stanie nieważkości. Wtedy dopiero jesteśmy w pełni stanie odczuć tę swobodę, co nie da się ukryć, że w dużej mierze poprawia tego typu element, ale należy zwrócić uwagę na fakt, że same poziomy odbywające się bez grawitacji tlenu są również przebudowane. Wszystko jest tutaj dostosowany do nowoczesnych standardów i jest to zauważalne, pod każdym względem co też pokazuje, że drobne błędy oryginału zostały skutecznie wyeliminowane. Można powiedzieć, że gra nabiera również innego charakteru, ponieważ w końcu główna postać, którą prowadzimy, posiada dograne dialogi. Nie jesteśmy tą samą niemową co w oryginale, przez co niektóre wydarzenia czy też segmenty gry były nie do końca wyraziste uwagi na fakt, że gracz prowadził postać, która milczała przez całą grę.

Isaac i jego rozmowy z innymi.

Obecnie w grze Dead Space Remake Download PC sam Isaac jest bardzo wygadany, ale same dialogi w dużej mierze nakreślają także fabułę gry, co sprawia, że ta produkcja na tym sporo zyskuje. W ten sposób można powiedzieć, że bohater jest w stanie komunikować się z resztą ocalałych, co jednocześnie dodaje nieco więcej głębi głównej postaci, która pokazuje emocje, jakie nią targają w trakcie samej rozgrywki. To niewątpliwie wpłynęło też, na lepszą ocenę samego głównego bohatera co dodaje kolejną warstwę fabularną, którą nie sposób nie zauważyć. Warto również pochwalić twórców, że pomimo tylu drobnych zmian sama produkcja nadal w dużym stopniu opiera się na materiale źródłowym, przez to nie mamy tutaj do czynienia z drastycznymi zmianami, które byłyby w stanie sprawić, że ta gra wyglądałaby zupełnie inaczej.

Nekromorfy nadal są niebezpieczne.

To bardzo istotne, ponieważ nekromorfy pomimo posiadania zupełnie nowych modeli nadal są tak samo niebezpieczne, jak w oryginale, przez co nigdy nie możemy być spokojni, ponieważ wróg w każdej chwili może nas zaskoczyć. Oczywiście, aby pokonać przeciwników, należy ich rozczłonkować dosłownie tak samo, jak w oryginale, przy czym gra stała się nieco bardziej brutalna co jest zauważalne w niektórych segmentach gry. Na plus w grze Dead Space Remake Torrent jest też to, że pomyślano o pewnych rozwiązaniach, które usprawniają grę w jej najsłabszych aspektach. Przede wszystkim starcia z bossami w końcu mamy odrobinę zmienione schemat rozgrywki podczas starć z jednym z bossów, co też drastycznie zmienia perspektywę tej walki, przez co staje się ona o wiele bardziej emocjonująca, niż miało to miejsce w oryginale. Równie dobrze można tutaj przytoczyć walkę z ostatnim bossem, która również jest o wiele większym wyzwaniem, niż przypadku oryginalnej gry co jednocześnie sprawia, że takie zmiany faktycznie są zauważalne.

Dłuższa rozgrywka cieszy.

Można powiedzieć, że dzięki temu gra utrzymuje swój poziom przez ten cały czas, a i sama rozgrywka nie jest w żaden sposób krótsza, ponieważ nadal mamy do czynienia z oryginalną linią fabularną, która jest urozmaicona niektórymi elementami. Można powiedzieć, że czas rozgrywki nawet się wydłużył, co sprawia, że spędzimy na statku nieco więcej czasu niż w samym oryginale. To tylko dodatkowa zachęta do tego, aby już dzisiaj wypróbować ten kosmiczny horror, który pod wieloma względami przewyższa wiele produkcji tego typu, oferując nam rozgrywkę na wysokim poziomie. Już sama otwarta struktura wybranych lokacji w grze Dead Space Remake Pełna Wersja udowadnia, że mamy tutaj o wiele więcej ważnych elementów w tym nieco większą rolę odgrywają też postacie drugoplanowe, które jesteśmy w stanie poznać i to nie tylko z samych audiologów jak to miało miejsce w oryginale.

Głębia prawdziwego horroru.

Można więc powiedzieć, że głębia samej rozgrywki została tutaj zachowana, a wszystkie te wprowadzone zmiany mogą być tak samo zaskakujące dla osób, które już kiedyś grały i przeszły oryginalną grę. W ten sposób odświeżenie tej kultowej produkcji Jawi się jako coś naprawdę ciekawego, zwłaszcza jeśli lubimy ten niepokojący i mroczny styl, który w tym wypadku jest też najlepszym potwierdzeniem, że sam tytuł nadal oferuje wyzwanie na każdym możliwym poziomie. W grze uświadczymy wiele skrótów, jak i konkretnych zagadek środowiskowych, które mogą stanowić dla wielu graczy wyzwanie. Jest to tytuł, w który warto zagrać już teraz.

Meta :

Obecnie w grze Dead Space Remake Download PC sam Isaac jest bardzo wygadany, ale same dialogi w dużej mierze nakreślają także fabułę gry, co sprawia, że ta produkcja na tym sporo zyskuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *