Bez kategorii

Horizon Forbidden West Download PC Za Darmo – Pełna Wersja

Post apokaliptyczny obraz w grze Horizon Forbidden West Download , jest niczym innym, jak osobliwym przedstawieniem historii Aloy gdzie tak naprawdę wspomniana gra jest niczym innym jak kontynuacją urwanego wątku fabularnego. Trzeba przyznać, że sama gra Horizon: Forbidden West jest stanie od samego początku przytłoczyć nas dużym rozmachem i światem, który przyjdzie nam zwiedzić, jednak trzeba zwrócić uwagę na fakt, że sama rozbudowa świata pozwala na zobaczenie jego większego wycinku, co jednocześnie pozwala nam wciągnąć się lepiej w całą historię gry. W ten prosty sposób warto również zwrócić uwagę na fakt, że bez ukończenia faktycznej gry Horizon Zero Dawn ciężko będzie nam zrozumieć niektóre wątki fabularne i warto o tym pamiętać, jeśli faktycznie chcemy sięgnąć po ten tytuł.

Interesujący świat maszyn.

W ten sposób sama gra przedstawia nam również pewną metamorfozę Aloy, która ze zwykłej dziewczyny staje się obrońcą świata przed zagładą. To bardzo istotne, gdyż cała ta droga była pokazana w pierwszej części gry i teraz w momencie, gdy dochodzi do kontynuacji mamy już w pełni rozwiniętą postać, jeśli chodzi o charakter, co sprawia, że poznajemy po prostu kolejne wątki z życia naszej protagonistki. Owszem warto również zwrócić uwagę, że fabuła główna jest zarysowana w odpowiedni sposób, jednak niektóre wątki znajdujące się w niej nie są przedstawione w sposób bezpośredni. To bardzo istotne zważywszy na fakt, że w grze Horizon Forbidden West Pobierz mamy do czynienia z ogromnym światem, gdzie istnieje wiele różnych plemion, ale także innych dodatkowych niebezpieczeństw, które wcześniej nigdy nie występowały na naszej drodze. Można śmiało powiedzieć, że oprócz głównego zarysu fabularnego mamy także do czynienia z wieloma misjami pobocznymi, które są na swój sposób rozbudowane.

Horizon Forbidden West Download PC Za Darmo – Pełna Wersja Ciekawa fabuła i miejsca.

W ten sposób również jesteśmy w stanie wsiąknąć w świat samej gry, która stawia przed nami coraz to nowe i różnorodne wyzwania. Co ciekawe pokonywanie ich może sprawić nam wiele trudności, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy odpowiednio przygotowani na starcie z danym przeciwnikiem. W tym wszystkim musimy pamiętać, że podczas walki trzeba wynaleźć odpowiedni punkt, przeciwnika, który jest bardziej wrażliwy na obrażenia. To właśnie sprawia, że gra Horizon Forbidden West Torrent , daje nam przede wszystkim możliwość różnorodnej walki i to na wielu różnych polach. To właśnie sprawia, że starcia nie są w żaden sposób monotonne i dlatego też gra przez cały czas jest w stanie zaciekawić nas wszystkimi elementami, jakie ma nam do zaoferowania. Każdy kolejny wątek wnosi coś zupełnie nowego i nie da się ukryć, że taka forma przedstawienia opowieści faktycznie się sprawdza i wypada to wiele lepiej niż w części pierwszej. Trzeba przyznać, że sam klimat gry jest o wiele bardziej zauważalny a zmienne środowiska, w których porusza się nasza protagonistka, różnią się od siebie w znaczący sposób.

Wartościowy ekosystem.

Różnorodność terenu, który przyjdzie nam zwiedzić, jest naprawdę duża i właśnie z tego względu dobrze jest zwrócić uwagę na różnego rodzaju szczegóły czy też inne detale, jak i poukrywane sekrety, które możemy odkryć w momencie, gdy przyjrzymy się lepiej niektórym elementom. W tym wszystkim dobrze wypada również sam fakt, że gra Horizon Forbidden West Za Darmo pod wieloma względami, daje nam możliwość poradzenia sobie z trudniejszymi etapami gry, choć sam poziom trudności przez całą rozgrywkę jest wymagający. Nie uświadczymy tutaj łatwych starć, dlatego też musimy cały czas rozwijać naszą protagonistę po to, aby była ona sobie w stanie radzić z wieloma problemami, jakie napotkamy na swojej drodze. To bardzo istotna kwestia dlatego też nic dziwnego, że w praktyce dobrze jest unikać starć z większą liczbą przeciwników, gdyż może to się źle skończyć dla naszej bohaterki. Oprócz tego gra Horizon: Forbidden West Download PC, co jakiś czas pozwala nam posłuchać ciekawej ścieżki dźwiękowej, gdzie faktycznie muzyka jest klimatycznie dobrana i pod wieloma względami jesteśmy w stanie sporo zyskać w momencie, gdy słyszymy utwory w samej rozgrywce.

Dźwięk i inne dodatki.

To sprawia, że sam świat poprzez otoczenie i różnego rodzaju dźwięki staje się bardziej realistyczny, co jednocześnie sprawia, że połączenie fantastyki z samą konkluzją otoczenia wypada tutaj na bardzo wysokim poziomie. W czasie, gdy chcemy odpocząć od starć, zawsze możemy wybudować własną bazę wypadową, która jednocześnie jest naszym miejscem, gdzie wyleczymy wszystkie rany. Oprócz tego jest to pewien element związany z historią fabularną gry, który odgrywa wielką rolę, niż nam się to z początku wydaje. To właśnie sprawia mimo wszystko w samej grze Horizon: Forbidden West PC mamy również do czynienia z różnego rodzaju wyborami moralnymi, gdzie tak naprawdę każda podjęta przez nas decyzje ma znaczenie. Jeśli chcemy przejść grę w całości, to z pewnością na same zadania poboczne będziemy musieli poświęcić co najmniej kilkadziesiąt godzin. Sam wątek główny to zabawa na co najmniej 30 godzin w zależności od tego, jak chcemy eksplorować świat i czy robimy to dokładnie.

Dużo zadań pobocznych.

Warto wiedzieć, że za wykonane zadania poboczne otrzymujemy przede wszystkim lepszy ekwipunek, który jest w stanie pomóc nam w walce z przeciwnikami i nie da się ukryć, że zdobycie niektórych surowców jest wręcz niezbędne do tego, aby taki sprzęt stworzyć. To właśnie dlatego zaleca się wykonywanie misji pobocznych, gdzie mimo wszystko dostajemy dobrze przemyślane misje czy też inne sensowne mini gry, które sprawiają, że o wiele przyjemniej eksploruje nam się teren wokół nas. Warto dodać, że w grze Horizon Forbidden West Recenzja, poprawiono przede wszystkim wspinaczkę, co sprawia, że jest ona o wiele bardziej dopracowana, niż w poprzedniej części a dzięki podświetleniu skał wiemy, gdzie możemy się chwycić a gdzie nie. Niby taka prosta podpowiedź, a jednak ułatwia nam to życie i właśnie z tego względu jest to ułatwienie samej rozgrywki.

Sporo ciekawych rozwiązań.

Nie musimy poruszać się na piechotę nasza główna protagonistka w grze Horizon: Forbidden West , posiada własnego wierzchowca, który jest niczym innym jak mechanicznym stworem, na którym możemy przemierzać długie odległości. To sprawia, że zwiedzanie tak dużego świata jest o wiele bardziej przyjemne, zwłaszcza jeśli chcemy zapuścić się w eksplorację konkretnych rejonów mapy. Sama mapa jest naprawdę duża i o wiele większa niż w części pierwszej i pod tym względem gra Horizon: Forbidden West Steam PC , zasługuje również na plus, zważywszy na fakt, że w tej części wszystkie elementy, które znajdujemy, są odpowiednio rozmieszczone. Jeśli popełnimy błąd podczas skoku, nie musimy się obawiać, gdyż nasza protagonistka posiada również spadochron, przez co jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Horizon Forbidden West Download Ułatwienia samej rozgrywki.

Już sama linka ułatwia nam poruszanie się, ale jednocześnie jest to także gadżet, który pozwala nam na otwieranie niektórych przejść, jakie rozmieszczone są w świecie gry. To bardzo istotne, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie dostać się do poukrywanych miejsc, gdzie czeka na nas lepsze ekwipunek czy inne dobra. Trzeba zwrócić uwagę, że same elementy eksploracji zostały przygotowane w odpowiedni sposób i teraz ten element jest opcjonalny. Oprócz walki z mechanicznymi przeciwnikami na swojej drodze napotkamy wspomniane dzikie plemiona, które również nie są do nas przyjaźnie nastawione. Zwiedzanie osad czy też innych klimatycznych miejsc w grze Horizon Forbidden West , zwiększa skale samego świata, co sprawia, że jest to jeden z najważniejszych atutów samej rozgrywki, jak i gry. W ten prosty sposób gra Horizon: Forbidden West jest po prostu lepsza niż część pierwsza i właśnie z tego względu warto w nią zagrać, zwłaszcza jeśli interesuje nas ciekawa i zaskakująca historia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *