Bez kategorii

Lies of P Download PC Pełna Wersja Gry

Można powiedzieć, że mroczne opowieści, gdzie mamy wpleciony wątek baśni, są ciekawym doświadczeniem, z którym spotykamy się stosunkowo rzadko i jakby nie patrzeć tego typu połączenie gry wydaje się ciekawym doświadczeniem dla samego gracza. Jakby nie patrzeć to gra Lies of P Download w pełni oddaje tego typu widowisko, dając nam jednocześnie do zrozumienia, że tajemniczość i mrok może być zawarta bezpośrednio w samej opowieści, serwując nam naprawdę ciekawą historię, która niejednokrotnie jest w stanie nas zaskoczyć, jak i zmienić nasz punkt widzenia co do misji, którą w danej chwili mamy do wykonania.

Mroczny świat wypełniony treścią.

Oczywiście należy zwrócić uwagę, że wątek główny ma tutaj wiele do powiedzenia, zwłaszcza że w grze Lies of P Download PC jesteśmy zmuszeni do szukania naszego lalkarza, który nas stworzył, co sprawia, że mamy tutaj do czynienia z odtworzoną historią Pinokia tylko podszytą odpowiednią warstwę grozy i atmosfery co jednocześnie sprawia, że sama gra nas wielokrotnie zaskakuje swoją intensywnością i dynamiką oraz różnego rodzaju stworami, które napotkamy na swojej drodze w mieście Krat, co już samo w sobie jest ciekawą podróżą, do której zapraszają nas twórcy gry, dając jednocześnie do zrozumienia, że nie będzie to dla nas łatwa przeprawa. Oczywiście w samej grze można przede wszystkim pochwalić jakość cieni oraz oświetlenia, gdyż ta stoi na wysokim poziomie. Pomimo faktu, że w samej produkcji Lies of P Download mamy do czynienia praktycznie z mrocznymi ulicami to nadal są one w pełni oświetlane przez różnego rodzaju latarnie czy też inne źródła światła co nadaje samemu miastu nieco więcej klimatu. W ten sposób jesteśmy w stanie o wiele lepiej się odnaleźć, przede wszystkim starając się też skupić na wielu innych elementach, gdzie mamy do czynienia z odpowiednio przygotowaną grafiką, która jest w stanie podkreślić wszystkie te elementy związane z walką.

Widowisko na wysokim poziomie.

Jest po prostu widowiskowo, zadając kolejne obrażenia, jesteśmy w stanie na różny sposób zabić danego przeciwnika, co wydaje się bardzo interesującym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli spojrzymy na fakt, że poszczególne modele przeciwników zostały stworzone tak, aby idealnie wpasować się w ten klimat grozy, co niejednokrotnie sprawia, że takie niegościnne środowisko nie jest nam w żaden sposób przyjazne a wręcz przeciwnie każdy krok, jaki wykonamy w tej krainie, może być dla nas tym ostatnim. Jakby nie patrzeć można powiedzieć, że sama gra Lies of P Pobierz posiada bardzo wymagający poziom trudności, który nie jednokrotnie każe nam uczyć się ataków naszych przeciwników tylko po to, aby nauczyć się ich unikać i robić to w odpowiednim czasie, gdyż mamy tutaj bardzo mało czasu na skuteczną reakcję co jednocześnie sprawia, że niezależnie od wszystkiego każdy przeciwnik może okazać się dla nas wyzwaniem, a nie tylko ci więksi, którzy są uznawani tutaj za bossów. Jakby nie patrzeć gra Lies of P Torrent jest stosunkowo krwawym tytułem, choć nie znajdziemy tutaj tyle krwi, co na przykład w Bloodborne jednak już sam klimat pod wieloma względami potrafi przebić wiele produkcji pokazując, że w ruinach miasta Krat jesteśmy w stanie znaleźć wiele różnych postaci, które w jakikolwiek sposób będą napędzać tą opowieść, dodając do niej kolejne elementy.

Wybory moralne z większym wpływem na historię.

Z pewnością warto podkreślić, że w grze Lies of P Pełna Wersja nie zapomniano również o różnego rodzaju wyborach moralnych, gdzie postać może bez problemu okłamać każdą osobę, jednak w tym wypadku karą za tego typu działania jest utrata pewnej zdolności, co może w dużej mierze przełożyć się także na łatwiejszą śmierć dla naszego protagonisty. Jeśli nasz Pinokio zacznie stawać się coraz bardziej człowiekiem, wówczas straci swoje atuty i nie będzie w stanie tak skutecznie przeciwstawić się kolejnym przeciwnikom, co sprawia, że jest to w pewnym sensie mechanika, która jest tutaj świetnie oddana i pokazuje jednocześnie, że mówienie samej prawdy również może przynieść jakiekolwiek konsekwencje, ponieważ mamy tutaj naprawdę do czynienia z wieloma ciekawymi wyborami moralnymi gdzie powiedzenie prawdy może zrazić wiele postaci do naszej osoby co jednocześnie pokazuje również, jak nieprzyjazne jest to dla nas miejsce. Należy zwrócić uwagę, że ogólna metropolia samego miasta została zaprojektowana co do jednego szczegółu i nie da się ukryć, że jest to naprawdę przemyślane rozwiązanie, gdyż wiele z tych ruin, które przemierzamy, skrywa swoje mniejsze lub większe smaczki, które możemy odkryć dokładnie, badając teren i eksplorując każdy fragment samego miasta, co jednocześnie pozwala nam na poznanie całej historii. Oczywiście pod wieloma względami trzeba również zwrócić uwagę na fakt, że sama różnorodność przeciwników grze Lies of P PC staje się jej największym atutem, gdzie niezależnie od wszystkiego musimy sobie radzić z różnego rodzaju problemami, a do tego wszystkiego otrzymamy sporo różnego rodzaju broni białej jak i wiele innych dodatkowych elementów, które będziemy w stanie wykorzystać podczas rozgrywki.

Lies of P Download PC Pełna Wersja Gry Prosty crafting działa.

W tym wypadku w grze Lies of P Full Game mamy również możliwość craftowania kolejnych elementów dla naszej lalki jednak w tym wypadku można powiedzieć, że są to elementy bardzo istotne, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie odpowiednio wykorzystać swoje zdolności tak, aby lepiej radzić sobie z większą grupą przeciwników, co z pewnością na późniejszym etapie gry jest wręcz wskazane z uwagi na rosnący poziom trudności. Niezależnie od tego, co uważamy, to sama gra Download Lies of P PC jest w pewien sposób psychodeliczna, jednocześnie ukazuje niektóre postacie, które znamy z baśni w zupełnie innym świetle, co dodatkowo wydaje się jeszcze bardziej niepokojące i mroczne, przez co produkcja tak naprawdę tylko i wyłącznie zyskuje w oczach wielu graczy. Jakość dźwięku stoi tutaj na wysokim poziomie, warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju szelesty niepokojące dźwięki czy też inną ogólną atmosferę, jaka panuje podczas przemierzania samego miasta, co sprawia, że niejednokrotnie jesteśmy w stanie odczuć różnego rodzaju ciarki na plecach czy też uczucie niepokoju co z pewnością charakteryzuje dobrze napisaną grę.

Rozbudowane lokacje i zróżnicowane miejscówki.

W tym wszystkim należy wspomnieć, że w Download Lies of P Pobierz tytułowe miasto Krat to przede wszystkim bardzo zróżnicowana metropolia gdzie znajdziemy różnego rodzaju dodatkowe lokacje, co sprawia, że zwiedzanie i eksplorowanie poszczególnych części dzielnic wspomnianego miasta jest z pewnością ciekawym doświadczeniem pokazującym też, że warto, to robić zważywszy na fakt, jeśli chcemy zebrać wszystkie różnego rodzaju przedmioty rozsiane po mapie elementy, które możemy potem wykorzystać w tak zwanym craftingu. To tylko zachęca do tego, aby jeszcze bardziej zagłębić się w całą historię i jednocześnie zaskoczyć się samym finałem, który naprawdę należy do jednych z lepszych w tego typu produkcjach. Możemy być mocno zaskoczeni także ruchliwością naszej postaci, która w odpowiedni sposób i z gracją potrafi unikać wszystkich ataków oraz innych działań obszarowych, gdyż przeciwnicy są na tyle zróżnicowani, że potrafią oni uderzyć w dany obszar, gdzie znajduje się nasz bohater tylko po to, aby uśmiercić go jedną falą uderzeniową. To właśnie sprawia, że sama walka zawarta w grze Lies of P Do Pobrania wymusza na nas różnego rodzaju działania, które w dużej mierze musimy wykonać, aby faktycznie radzić sobie z przeciwnościami losu, jakie napotkamy w samym mieście.

Klimat horroru i zaszczucia.

Oczywiście samo miasto jest pokryte różnego rodzaju detalami czy też innymi smaczkami, które w mocny sposób buduje klimat i nie da się ukryć, że jest to naprawdę przemyślana produkcja gdzie mamy w pełni zmechanizowaną marionetkę, którą poruszamy w odpowiedni sposób jednak w momencie, gdy stajemy się coraz bardziej człowiekiem, to mechanika poruszania się wspomnianą marionetką również się zmienia, przez co stajemy się o wiele wolniejsi i łatwiejsi do trafienia przez wielu przeciwników, co na pewno wymusza na nas odpowiednie działania. Bossowie to jeden z ważniejszych elementów w samej grze Lies of P i trzeba podkreślić, że wszystkie starcia zostały zrealizowane naprawdę w mądry i przemyślany sposób, przez co nie znajdziemy tutaj dwóch podobnie wyglądających walk, lecz każda z nich będzie na tyle unikalna, aby jeszcze dodatkowo zachęcić nas to zabawy, co wydaje się tutaj świetnym i budującym doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *