Gry Sportowe

Need For Speed Most Wanted (2005) Za Darmo PC

Need For Speed Most Wanted to przede wszystkim gra będąca kolejną odsłoną lubianej serii Need For Speed, która mimo wszystko łączy w sobie elementy poprzednich gier dając nam jednocześnie do dyspozycji mnóstwo ciekawej rozgrywki zamkniętej w zwartej produkcji. Przede wszystkim po raz kolejny ścigamy się i uciekamy przed organami ścigania, co z pewnością jest już standardem, jeśli chodzi o grę . Warto zauważyć, że mimo wszystko tym razem nie są to już tylko i wyłącznie nocne wyścigi, ale przechodzimy do ścigania się w dzień, co jest z pewnością dużą różnicą w stosunku do poprzednich dwóch części. To bardzo istotne, ponieważ w ten sposób jesteśmy osobami, które z powodu oszustwa tracą swój najlepszy samochód i trafiają do więzienia, przez co głównym motywem w samej grze jest zemsta.

Need For Speed Most Wanted (2005) Za Darmo PC
Pobierz Teraz

Need For Speed Most Wanted ( 2005 ) Gra PC Powrót na czarną listę

Oczywiście, zanim uda nam się wrócić do grona najlepszych kierowców zostaniemy oznaczeni na czarnej liście, gdzie musimy pokonać po kolei kolejnych zawodników aż w końcu uda nam się dotrzeć do osoby, przez którą poszliśmy siedzieć. W zdecydowany sposób trzeba zauważyć, że taka gra wyścigowa ma mocno ograniczony element tuningu, co jest szczególnie odczuwalne w stosunku do poprzednich odsłon serii. Tym razem możemy zmienić jedynie tylko kilka elementów, przez co wydaje się, że akurat w tym aspekcie poczyniono krok do tyłu, jednak mimo wszystko sama gra nadal zapewnia mnóstwo emocji. Oczywiście historia jest tutaj prezentowana w formie konkretnych wstawek filmowych, które wydają się mieć konkretny scenariusz i nie da się ukryć, że wygląda to naprawdę dobrze.

Proste i konkretne wprowadzenie fabularne

Przede wszystkim jest to dla nas jakieś wprowadzenie do fabuły i pokazanie, że wszystkie te wydarzenia, które mają miejsce, mają ze sobą powiązanie i sens, dlatego też oglądanie takie krótkich wstawek przed konkretnymi wyścigami wydaje się dobrym urozmaiceniem pokazującym jednocześnie, że w ten sposób gra uzyskuje taki filmowy charakter. To po prostu widać i trzeba przyznać, że te zmiany wypadają naprawdę dobrze, dzięki czemu gra Need For Speed Most Wanted (2005) prezentuje się pod tym względem o wiele lepiej niż poprzednie odsłony, na co na pewno warto zwrócić uwagę. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że sama produkcja to nie jest symulator, lecz gra typowo zręcznościowa, przez co mimo wszystko model jazdy jest tutaj świetnie dopasowany, co pozwala, na wykręcanie bardzo ciekawych akcji w powietrzu przez to sama gra jest bardzo widowiskowa i nie da się ukryć, że to nadaje jej dodatkowego charakteru.

Need For Speed Most Wanted (2005) Download

Nielegalne wyścigi w dzień.

Oczywiście klimat nadal dotyczy nielegalnych wyścigów, tylko że tym razem różnica jest taka, że odbywają się one w dzień, przez to może się zdarzyć, że w trakcie wyścigu lub po jego zakończeniu nagle na trasie pojawi się policja i będzie chciała złapać wszystkich uczestników tej zabawy. To bardzo ciekawe urozmaicenie, które jednocześnie pokazuje, że wraz z każdą ucieczką rośnie pasek postępu, przez co policjanci uzyskują coraz to lepsze możliwości, które pozwolą im nas schwytać, zwłaszcza jeśli będziemy szczególnie nieostrożni.

Należy zauważyć, że trzy takie wpadki sprawiają, że tracimy nasz samochód a w momencie, gdy tracimy je wszystkie, gra automatycznie się kończy. Nie da się ukryć, że pościgi z policją są bardzo emocjonujące, ale jednocześnie każdy nasz błąd może doprowadzić do naszego schwytania. Jest to szczególnie zauważalne momencie, gdy na drodze pojawiają się różnego rodzaju kolczatki czy też helikopter, który utrudnia nam życie. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że mimo wszystko sama kariera w grze jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu musimy przejść poszczególne wyścigi, aby móc w ogóle zmierzyć się z najlepszą osobą w danej chwili na liście.

Trudniejsze kamienie milowe to wyzwanie

Oczywiście im bliżej znajdujemy się początku listy, tym bardziej dane kroki milowe są trudniejsze, do wykonania a sam pojedynek z głównym bossem może okazać się naprawdę emocjonujący i nawet jeden błąd może sprawić, że przegramy wyścig. Nic więc dziwnego, że czasem zdarzy się sytuacja, że przyjdzie nam powtarzać pewien element gry, zwłaszcza gdy już będziemy przy samym finale. To też pokazuje, że sama gra jest bardzo rozbudowana pod względem różnego rodzaju wyścigów, dzięki czemu nie ma czasu na nudę. Oczywiście trzeba zauważyć, że mimo wszystko wspomniane scenki przerywnikowe wypadają tak dobrze, ponieważ udział w nich brali prawdziwi aktorzy, co niewątpliwie nadało większego statusu całej produkcji. Oczywiście w grze otrzymujemy też liczne wiadomości tekstowe, których nie możemy czytać, ale w ten sposób jesteśmy w stanie dowiedzieć się czegoś więcej o fabule. Co prawda nie ma tych filmików jakoś szczególnie dużo, ale mimo wszystko wpływają one w istotny sposób na charakter całej gry.

Need For Speed Most Wanted (2005) Recenzja

Duży wybór wyścigów

Z pewnością to wszystko pokazuje, że gra Need For Speed Most 2005 za darmo , dostępna na pecetach pod wieloma względami zachwyca nas różnorodnością samych wyścigów. Mamy tutaj do czynienia z etapami, gdzie przyjdzie nam robić różnego rodzaju drifty, dragi czy też zmierzyć się z daną trasą, gdzie będziemy musieli przechodzić odpowiednie checkpoint a wszystko to utrudnione poprzez właściwy upływ czasu. Co więcej, czasem na mapie zdarzają się miejsca, gdzie musimy rozpędzić się w odpowiedni sposób samochodem tak, aby uchwycił nas fotoradar. W tym wypadku chodzi o rozwinięcie konkretnych prędkości, aby tego typu aktywność była nam zaliczona. Oprócz tego znajdziemy wiele innych wyścigów, które mimo wszystko pozwalają nam zdobyć mniejsze i większe kwoty pieniędzy, które jesteśmy w stanie potem przeznaczyć na rozwój naszego bohatera. Przede wszystkim poprzez rozwój mamy na myśli właściwy garaż, gdzie będziemy mogli zakupić nowe samochody oraz stuningować obecne.

Bossowie z czarnej listy są wymagający

Oczywiście wspomnianych opcji jest mniej, przez to nie spędzimy tutaj dużo czasu. Należy zauważyć, że mimo wszystko wymagania kierowców znajdujących się na czarnej liście są naprawdę różnorodne, dzięki czemu każdy z nas znajdzie coś dla siebie a przejście poszczególnych wyzwań zdecydowanie zajmie nam trochę czasu, zanim uda nam się dobrać do danego bossa. Oczywiście po pokonaniu go mamy również szansę na zdobycie jego wozu, który często jest lepszy od naszego, dlatego też niezależnie od sytuacji tego typu akcje wydają się bardzo ciekawe i co najważniejsze potrafią urozmaicić całą grę. Oczywiście mamy ograniczoną liczbę szans, dlatego też musimy trafić, aby mieć faktycznie taką opcję. Jeśli chcemy, to wcale nie musimy zmieniać tak często samochodu, a mimo to uda nam się bez problemu ukończyć kampanię fabularną.

Need For Speed Most Wanted (2005) Pobierz

Wszystkie auta w naszym garażu

Jednak perspektywa zdobycia wszystkich samochodów sprawia, że gra Need For Speed Most Wanted 2005 Download Pełna Wersja to po prostu rozgrywka na wiele godzin, która zwyczajnie wciąga i niezależnie od wszystkiego jest to mocny element samej gry, który pokazuje, że całość prezentuje się przez to lepiej. Jeśli chodzi o grafikę, to ta również jest najwyższych lotów, dlatego też niezależnie od wszystkiego jesteśmy w stanie dostrzec wiele ciekawych detali na samochodach, co z pewnością wpływa na miodność takiej rozgrywki.

Ogólne imprezy wyścigowe to przede wszystkim tradycyjne zawody, gdzie mimo wszystko jesteśmy w stanie zdobyć zarówno gotówkę, jak i prestiż co wydaje się bardzo ważne w pokonaniu kolejnych kierowców, jacy znajdują się na czarnej liście. Oczywiście wyścigi typu sprint to jedna długa trasa z wieloma zakrętami, którą musimy pokonać szybciej niż nasi oponenci. Z pewnością jest to lekka różnica w stosunku do typowych tras, gdzie ścigamy się na torach, które są zdecydowanie mniejszym wycinkiem miasta niż wspomniane sprinty. Niezależnie jednak od wyboru trybu rozgrywki trzeba zauważyć, że każda dyscyplina, w której weźmiemy udział, jest na tyle rozbudowana, że trzeba dobrej maszyny, aby poradzić sobie z kolejnymi konkurentami.

Dobra mechanika sterowania autem

Tutaj trzeba zauważyć, że mimo wszystko przyjemnie się steruje danym samochodem i jesteśmy w stanie odczuć różnicę w momencie, gdy przesiadamy się do innego pojazdu znacznie większego, co z pewnością wpływa również na samą rozgrywkę. Oczywiście, aby być w stanie pokonać najlepszych, musimy wykorzystywać nitro, jednak te możemy uzupełniać poprzez konkretne akrobacje na trasie lub też poprzez niebezpieczną jazdę co również jest punktowane. Można więc powiedzieć, że gra , jest pod wieloma względami rozbudowana i nie da się ukryć, że w przeciwieństwie do poprzednich edycji nadal mamy do czynienia z solidną grą wyścigową, która mimo to pod wieloma względami wygląda lepiej niż poprzednia część.

Need For Speed 2005 Trailer z gry

Wyścigi z innymi prawdziwymi kierowcami

Na pewno zmagania z innymi kierowcami jesteśmy w stanie również odbyć poprzez multiplayer, gdzie znajdziemy wielu kierowców, z którymi warto się ścigać, aby sprawdzić kto będzie lepszy. Mimo wszystko gra po prostu jest w stanie pokazać nam wiele dobrego, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to z zupełnie innej strony, to z pewnością dostrzeżemy, że obecna odsłona jest po prostu niczym innym jak solidną kontynuacją, w której znajdziemy wiele znanych i nowych elementów, z którymi mimo wszystko warto się zapoznać. Jakościowo wypada to naprawdę dobrze nic więc dziwnego, że tego typu rozwiązania wchodzą dzisiaj w grę.

Jak pobrać grę Need For Speed 2005 Za Darmo Pełna Wersja gry po polsku na swój komputer :

 1. Kliknij w buton ” Pobierz Teraz „.
 2. Musisz posiadać aktualna wersje przeglądarki Opera i jej używać.
 3. Jeśli jej nie posiadasz zostaniesz poproszony o zainstalowanie – instalator sam cię pokieruje.
 4. Postępuj zgodnie z tym co widzisz na ekranie instalacji .
 5. Po zainstalowaniu gry powinien pojawić się skrót na pulpicie.
 6. Możesz bez problemu uruchomić grę na komputerze .

Minimalne wymagania Need For Speed 2005 :

 • System operacyjny: Windows 7 64-bitowy (z dodatkiem Service Pack 1 i wszystkimi dostępnymi aktualizacjami)
 • Procesor: czterordzeniowy.
 • Pamięć RAM: 4 GB.
 • Miejsce na dysku twardym: 20 GB.
 • Karta graficzna: zgodna z DirectX 11 z 1024 MB pamięci RAM (NVIDIA GEFORCE GTX 560 lub ATI RADEON 6950)
 • Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX.

Need For Speed Most Wanted (2005) Wymagania rekomendowane

 • System: Windows 7 64-bit
 • Procesor: czterordzeniowy
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: z 1 GB pamięci VRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *