Gry RPG

Palworld Za Darmo Gra Po Polsku

Dzisiaj wiele gier survivalowych stara się wykorzystać pewne elementy akcji oraz RPG tworząc w ten sposób jedną całość. Z pewnością gra Palworld za darmo może być uznawana za taki miks gatunkowy i nie da się ukryć, że jest to jeden z ciekawszych survivali, jaki pojawił się na rynku. Można powiedzieć, że gra oczarowała wielu graczy i stała się bardzo popularna w ciągu paru dni, a to za sprawą dużego podobieństwa do innej większej marki, gdzie pewne elementy są wspólne. Jednak istnieje taka mała różnica, ponieważ tutaj mamy do czynienia z w pełni rozbudowaną grą, która stara się w rozmaity sposób stawiać przede wszystkim na kooperację, jak i na wiele innych elementów, których zwyczajnie brakuje w serii, z której pochodzą pewne elementy.

Palworld Za Darmo
Pobierz Teraz

Palworld Za Darmo Po Polsku Recenzja

Nie można więc w pełni powiedzieć, że mamy tutaj do czynienia z plagiatem czy też kopią pewnych pomysłów, gdyż są one wykorzystane w oryginalny sposób i właśnie to sprawia, że gra Palworld tak mocno wchodzi do gry, dając jednocześnie masę rozmaitej zabawy. W samej grze skupiamy się przede wszystkim na łapaniu tytułowych stworków po to, aby stać się silniejszym. Nasza postać na początku nie imponuje siłą, dlatego też w walce używamy głównie zdobytych stworków po to, aby poradzić sobie z innym zagrożeniem, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć. Tutaj warto dodać, że nie jesteśmy bezbronni, posiadamy nie tylko broń, ale także i pancerz, który zapewnia nam jakąś odporność, zwłaszcza jeśli jest on odporny na określone żywioły. To jeden z ważniejszych elementów, które sprawiają, że gra Palworld  jest, po prostu trudna i ta trudność wynika, przede wszystkim z wyzwania, a nie zawyżonego poziomu trudności.

Palworld Download

Eksploracja to podstawa

To też pokazuje jednoznacznie, że sama gra w dużej mierze pozwala nam eksplorować cały świat w dowolnie wybrany przez nas sposób, wykonując określone zadania, które pozwolą nam na rozwój własnej osady. Co ciekawe w grze Palworld Pełna Wersja uświadczymy elementów, które pozwalają nam bawić się w pojedynkę, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby pograć ze znajomymi, co również pokazuje, jak ważny aspekt położony jest na kooperację. To też udowadnia, że sama gra ma potencjał na to, aby stać się jednym z lepszych sandboksów, jaki widzieliśmy w survivalach i jest to w pełni Indie, która pojawiła się znikąd i jednocześnie okazała się tak konkretnym sukcesem.

Widać, ile pracy włożono w kreację świata i warto zauważyć, że nie wszędzie możemy się udać ze względu na panujące duże temperatury, które wpływają negatywnie na zdrowie naszej postaci, co sprawia, że musimy cały czas rozwijać pancerz w taki sposób, aby móc potem eksplorować nieznane rejony, gdzie spotkamy jeszcze bardziej niebezpieczne stworki, które możemy złapać lub zabić w zależności od naszej własnej decyzji. To właśnie ta swoboda sprawia, że wcześniej tego typu opcje nie były raczej dostępne i nie da się też nie zauważyć, że jest to ogromny plus dla samej gry, która przede wszystkim jest autentyczna w odbiorze i daje nam dokładnie to, czego oczekujemy od prawdziwego survivalu.

Dużo prawdziwego Survivalu

W ten prosty sposób otrzymujemy pełny pakiet rozgrywki, gdzie jednocześnie cały czas rozwijamy naszą postać, jak i nasze stworki po to, aby te były coraz silniejsze i lepiej radziły sobie z innymi palami. Co ciekawe sama gra nie stara się dawać nam żadnych ograniczeń, ponieważ równie dobrze, zamiast stworków możemy również łapać ludzi i wykorzystywać ich jako swoich towarzyszy, którzy pomogą nam między innymi w walce czy też wielu innych podobnych aktywnościach. To też otwiera przed nami zupełnie nowe ścieżki, co jednocześnie sprawia, że gra , co chwilę sili się na kreatywne pomysły, które w dużej mierze okazują się sprawdzone.

Co ciekawe nasze stworki możemy również wyposażyć w określony arsenał, co pozwoli nam między innymi walczyć z bossami, a jeśli będziemy mieli dużo szczęścia to i takiego większego przeciwnika jesteśmy w stanie złapać po to, aby później go wykorzystać do własnych celów. To jedno z lepszych rozwiązań, gdzie nie jesteśmy zmuszeni tylko i wyłącznie do samego zabijania przeciwników większych od siebie, lecz wręcz przeciwnie możemy później wykorzystać takiego bosa jako środek transportu i przemieszczać się po mapie, która jest w pełni otwarta i znajdziemy na niej wiele różnych sekretów. Sama perspektywa gry jest wykonana w taki sposób, aby gracz widział swoją postać z trzeciej osoby, przez co daje nam to lepszy widok na cały obszar, który zwiedzamy i jakby nie patrzeć jest to jeden z tych elementów, który pozwala nam połapać się w tym dużym otwartym świecie.

Palworld Recenzja

Ciekawe łączenie gatunków

Oprócz tego nasze stworki możemy też dowolnie krzyżować, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać zupełnie nowe gatunki, które mogą okazać się bardzo przydatne w walce, co jest zauważalne między innymi w momencie, gdy walczymy z przeciwnikiem, który dysponuje co najmniej kilkoma żywiołami. To też pokazuje, że gracz cały czas odczuwa progres, co jednocześnie przekłada się również na samą jakość rozgrywki. W ten sposób możemy również liczyć na rozwój konkretnych umiejętności, co ma faktyczne przełożenie na lepsze wykorzystanie stworków, które łapiemy. Wydobywanie surowców czy też inne elementy, są przede wszystkim przydatne w ogólnym craftingu, nie musimy zebrać określoną ilość różnego złoża, po to, aby móc stworzyć lepszą zbroję czy broń, która z pewnością przyda się podczas samej walki. Niewątpliwie świat jest odpowiednio podzielony w taki sposób, aby gracz mógł nie tylko przemieszczać się po świecie, ale także bez problemu tworzyć określone schrony czy inne kryjówki, które również mogą być atakowane przez wrogie pale.

Budowa bazy podstawowym elementem gry

Można powiedzieć, że wspomniany aspekt survivalowy jest z nami od początku do końca i właśnie dlatego musimy uważać na to, aby nie wpaść w jakieś poważniejsze zagrożenie, gdzie nasze stworki z małym poziomem nie będą w stanie nas obronić. Cały czas musimy je trenować, po to, aby te stawały się silniejsze, co daje nam lepszą ochronę naszej bazy. Należy zwrócić uwagę, że w grze , budujemy również różnego rodzaju fabryki czy też inne budynki, które mogą być bardzo przydatne w ogólnym rozwoju naszej postaci.

Warto więc wykorzystać każdą szansę na progres po to, aby obronić się nawet przed innymi graczami. Zjawiska atmosferyczne oraz wiele innych podobnych zagrożeń faktycznie jest w stanie wpłynąć na zdrowie gracza dlatego też odpowiednie przygotowanie stroju to podstawa, abyśmy byli w stanie przemieszczać się po dalszych rejonach świata, co sprawia, że ta cała eksploracja ma duży sens, dając nam jednocześnie kawał pięknej przygody, którą jesteśmy w stanie przeżyć wraz ze swoimi znajomymi. W tym wszystkim zawsze możemy wymienić się niektórymi towarami, co może być bardzo przydatne i nie da się ukryć, że w ten sposób gracze mogą uzupełniać niektóre braki, bez konieczności eksploracji dalszych rejonów mapy, co również jest jakąś metodą na granie w tę produkcję.

Palworld Free Download

Wyraziste kolory i piękna oprawa graficzna

Oczywiście w samej grze , mamy do czynienia z jaskrawymi i pięknymi kolorami, które w dużej mierze pokazują, jak barwny jest to świat, jednak z drugiej strony warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to produkcja brutalna i skierowana przede wszystkim do starszych odbiorców, gdyż wspomniane pale nie są tu wcale przyjaznymi zwierzątkami i mogą niejednokrotnie wdać się graczowi we znaki.

W tym wypadku jednak należy to uznać za główną zaletę tej gry, która tak mocno wyróżnia ten produkt od innego konkurencyjnego tytułu, który nigdy nie umożliwił takich możliwości działania podczas ogólnej zabawy. Właśnie z tego względu gra Palworld Download Pełna Wersja jest pewnego rodzaju fenomenem, który sprawił, że odbiór gier survival może być nieco inny, niż miało to jeszcze miejsce parę lat temu, co też pokazuje, że ten gatunek cały czas ewoluuje.

Jak pobrać grę Palword Za Darmo po polsku na swój komputer :

 1. Kliknij w buton ” Pobierz Teraz „.
 2. Musisz posiadać aktualna wersje przeglądarki Opera i jej używać.
 3. Jeśli jej nie posiadasz zostaniesz poproszony o zainstalowanie – instalator sam cię pokieruje.
 4. Postępuj zgodnie z tym co widzisz na ekranie instalacji .
 5. Po zainstalowaniu gry powinien pojawić się skrót na pulpicie.
 6. Możesz bez problemu uruchomić grę na komputerze .

Wymagania minimalne do gry Palword :

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego.
 • System operacyjny: Windows 10 or later (64-Bit)
 • Procesor: i5-3570K 3.4 GHz 4 Core.
 • Pamięć: 16 GB RAM.
 • Karta graficzna: GeForce GTX 1050 (2GB)
 • DirectX: Wersja 11.
 • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe.

Wymagania rekomendowane do gry Palword :

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 10 lub nowszy.
 • Procesor: 8-rdzeniowy, np. Intel Core i9-9900K 3,6 GHz.
 • Pamięć RAM: 32 GB.
 • Karta graficzna: GeForce RTX 2070 (8 GB), kompatybilna z DirectX 11.
 • Dysk: 40 GB wolnego miejsca na SSD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *