Gry Akcji

Star Wars Jedi Ocalały – Survivor Gra na pc Za Darmo

Z pewnością warto zauważyć, że Star Wars Jedi Ocalały to nic innego bardzo udana kontynuacja poprzedniej części gry Stars Wars Jedi Fallen Order, która pod wieloma względami wyróżniała się zupełnie innym klimatem nieco bardziej mrocznym, co mogło się spodobać fanów samej franczyzy. Trzeba przyznać to w tym przypadku druga część to jedna z lepszych odsłon, ponieważ w ten sposób prowadzona jest dalsza kontynuacja poprzedniej fabuły, gdzie tytułowy zakon upadł a my jako Cal Keastis staramy się zrobić wszystko, aby utrzymać się przy życiu i odkryć wszystkie niezbędne tajemnice, które są w tym świecie.

Star Wars Jedi Ocalały - Survivor Gra Za Darmo
Pobierz Teraz

Mroczna i dłuższa opowieść fabularna Star Wars Jedi Ocalały

Nie da się ukryć, że druga część gry Star Wars Jedi Ocalały jest po prostu pod wieloma względami o wiele bardziej mroczna, niż część pierwsza co jeszcze bardziej pokazuje, że dojrzały świat Gwiezdnych wojen może być naprawdę ciekawy z perspektywy gracza, zwłaszcza jeśli narracja jest prowadzona w sposób filmowy, co z pewnością w dużej mierze wpływa na odbiór takiej produkcji. W tym wypadku za Calem trwa cały czas nieustanny pościg i właśnie to jesteśmy w stanie zauważyć podczas pędzącej kampanii fabularnej, która jest naszpikowana różnego rodzaju efektami, co z pewnością podkreśla fakt, że mamy tutaj do czynienia z widowiskową grą pod wszystkimi względami lepszą niż część pierwsza.

Sporo postaci i innych atrakcji

Z pewnością warto zwrócić uwagę również na to, że w grze o wiele częściej będziemy mieli kontakt z innymi ludźmi czy też istotami i nie da się ukryć, że wędrowanie poprzez kolejne planety pozwoli nam na odkrycie coraz to ciekawszych osób czy też innych ras, które nie zawsze będą wobec nas przyjaźnie nastawione. Niezależnie od tego wszystko łącznie spina się w jedną całość, dzięki czemu kampania fabularna jest poukładana, nie ma w niej chaosu i można powiedzieć, że każdy poszczególne wydarzenie jest odpowiednio zaplanowane i wybrzmiewa w odpowiedni sposób. To też pokazuje, że dojrzałe gry ze świata Gwiezdnych Wojen to naprawdę dobry produkt, który pod wieloma względami potrafi nas zaskoczyć zwłaszcza kilkoma elementami rozgrywki, które nie występowały w części pierwszej.

Większa dynamika walki robi wrażenie

Z pewnością dynamika starć jest tutaj konkretnym rozwiązaniem, na który postawili twórcy gry i nie da się ukryć, że w wielu wypadkach jest to odpowiednie przeniesienie pewnych mechanik w lepszy sposób, co sprawia, że produkcja także pod względem graficznym jest bardziej dynamiczna, a wszystko zapewnia nowoczesna technologia, która pod tym względem jest o kilka poziomów wyżej niż w przypadku pierwszej gry. Widać tutaj wyraźnie postęp technologiczny no z pewnością sprawiło, że poziomy również wyglądają nieco bardziej klimatycznie i żywo, o czym jesteśmy w stanie się przekonać w momencie, gdy wędrujemy przez szczególnie zaludnione lokacje i bierzemy udział w efektownych starciach razem z własną załogą i przyjaznym robotem, który nam towarzyszy przez większą część gry. Można powiedzieć, że większość tego typu zmian okazała się trafiona i niezależnie od wszystkiego wysoki poziom trudności, który wcześniej definiował, już poprzednią część jest tutaj jeszcze bardziej wymagający, ale warto podkreślić, że sam poziom nie polega na niesprawiedliwym wykorzystaniu mocy przeciwnika, lecz na dobrze wyglądającej i efektownej walce, która jest sprawiedliwa.

Star Wars Jedi Ocalały - Survivor Download

Intryga i wiele aspektów fabularnych

To też pokazuje, ile istotnych zmian zaliczył scenariusz oraz sam projekt gry a nasz główny bohater jest przecież o wiele starszy, niż w poprzedniej produkcji co jednocześnie pozwala na poruszenie innych wątków bardziej dojrzałych i skupiających się na konkretnych działaniach, gdzie jako tytułowy ocalały staramy się odkryć jaki cel jest wciąż przed nami.

Trzeba przyznać, że dobrze zawiązująca się intryga pokazuje wyraźnie, że sama gra jest również w dużej części nastawiona na przetrwanie i można powiedzieć, że w dużej mierze udało się utrzymać tak dużą skalę i wiele innych elementów, które sprawiają, że ta gra naprawdę żyję. Jeśli już jesteśmy przy grafice to z pewnością ray- tracing jest tutaj wykorzystany w odpowiedni sposób, dzięki czemu widoczne oświetlenie na różnego rodzaju przestrzeniach oraz innych obiektach wygląda naprawdę imponująco, co też pokazuje, że twórcy mieli o wiele większy budżet, który mogli wykorzystać na stworzenie otoczenia, przez co widać również wyraźnie jeden ogromny przeskok graficzny w stosunku do pierwowzoru. Warto dodać, że gra jest rozbudowana na, tyle że mamy w końcu do dyspozycji nowe sposoby walki, dzięki którym rozgrywka jest o wiele bardziej urozmaicona. Stawiając na konkretne rozwiązania, jesteśmy w stanie sporo zyskać, mając jednocześnie świadomość, że produkcja tego typu jest niczym innym jak hołdem dla klasycznych wojenno-przygodowych opowieści, choć tak naprawdę samej grze jest najbliżej do Andora między inni ze względu na ton samej opowieści.

Bezpośrednia kontynuacja fabuły

Jeśli chodzi o umiejscowienie akcji, to gra rozgrywa się 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części i nie da się ukryć, że przedstawia również zupełnie inne obraz głównego bohatera, który poprzez okres dojrzewania zyskuje nieco więcej cech swojego charakteru, co jest bardzo istotne dla kampanii fabularnej, gdzie faktycznie widać, że ta postać przeszła pewną drogę. W tym wypadku główny bohater nadal jest ścigany przez żołnierzy imperium i dlatego musi uciekać, starając się jednocześnie, przyjąć do wiadomości, że jest jednym z ostatnich żyjących Jedi, który musi udźwignąć swoje brzemię. W tym wypadku nasz bohater posługuje się świetnie mieczem świetnym, ale mając do dyspozycji inne bronie, równie śmiercionośne jest w stanie także nimi zadawać odpowiednie ataki dystansowe lub też inne w zależności od tego, jakie mamy umiejętności. Z pewnością w tym wypadku kolejne ulepszenia broni są dobrym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie lepiej radzić sobie z większymi przeciwnikami, których napotkamy w dalszej części rozgrywki.

Star Wars Jedi Ocalały - Survivor Pobierz

Różne bronie i ich modyfikacje

To bardzo istotne, ponieważ w grze Star Wars Jedi FStar Wars Jedi Ocalały – Survivor Pełna Wersja napotkamy także rodzaje broni, które nigdy wcześniej nie były kojarzone z gwiezdnymi wojnami, co z pewnością jest ciekawym eksperymentem i jednocześnie pokazuje, że sama gra stoi na własnych nogach, oferując znany świat oraz pewne postacie, które mogą być kojarzone ze wspomnianym uniwersum. Oczywiście samej grze oprócz wątku fabularnego uświadczymy również wiele misji pobocznych, które mogą dać nam niezbędne doświadczenie, co pozwoli kształtować umiejętności naszego protagonisty, co będzie przydatne w wielu różnych miejscach, gdzie gra wymusi na nas odpowiednie elementy związane z walką.

Eksploracja i inne efektowne działania

W tym wszystkim warto zauważyć, że sama produkcja mocno stawia na eksplorację, przez co często zdarza się, że nasz główny bohater przeskakuje przez różnego rodzaju rozpadliny czy też biega po ścianach, co wygląda naprawdę widowiskowo i nie da się ukryć, że gra w otwartym świecie podzielonym na konkretne etapy sprawia, że to wszystko zyskuje większej magii i głębi.

Z pewnością jest to wiele ciekawych elementów, które zostały świetnie zaimplementowane do samej produkcji i nie da się ukryć, że Star Wars Jedi Ocalały gra za darmo download pod każdym względem jest świetną kontynuacją znanego uniwersum, które w dużej mierze nadal posiada ogromną ilość elementów RPG, co z pewnością pozwala na samodzielne rozdysponowanie punktów w taki sposób, aby rozwój bohatera był zależny w dużej mierze od gracza.

Star Wars Jedi Ocalały - Survivor Torrent

Jak pobrać grę Star Wars Jedi Ocalały – Survivor Za Darmo po polsku na swój komputer :

 1. Kliknij w buton ” Pobierz Teraz „.
 2. Musisz posiadać aktualna wersje przeglądarki Opera i jej używać.
 3. Jeśli jej nie posiadasz zostaniesz poproszony o zainstalowanie – instalator sam cię pokieruje.
 4. Postępuj zgodnie z tym co widzisz na ekranie instalacji .
 5. Po zainstalowaniu gry powinien pojawić się skrót na pulpicie.
 6. Możesz bez problemu uruchomić grę na komputerze .

Star Wars Jedi Ocalały – Survivor Wymagania Minimalne :

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 10.
 • Procesor: Intel Core i7 – 7700 (4 rdzenie, 8 wątków), Ryzen 5 1400.
 • Pamięć RAM: 8 GB pamięci RAM.
 • Miejsce na dysku twardym: 155 GB.
 • Karta graficzna: 8 GB pamięci VRAM, NVIDIA GTX 1070 lub AMD RADEON RX 580 (lub lepsza)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *