Gry Akcji

The Last of Us Part I Gra za darmo na pc

Można śmiało powiedzieć, że mamy tutaj do czynienia ze swoistym połączeniem obu gatunków, przez co The Last of Us Part I wybrzmiewa tak dobrze jako konkretna historia. Gra zaczyna, się z pozoru niewinnie wcielamy się w Joela, który w emocjonującym i pełnym napięcia prologu traci kogoś ważnego. To właśnie przedstawienie tytułowej sceny śmierci sprawiło, że graczom o wiele uwierzyć, dlatego Joel ma taki, a nie inny charakter. Nie da się jednak ukryć, że to rebelianci, dają Joelowi pod opieką piętnastoletnią Eli, która jednocześnie jest odporna na działanie wirusa, który zamienił ludzi w chodzące istoty, przypominające zombie. Oczywiście ten pandemiczny świat i niezwykła podróż po całych Stanach Zjednoczonych, to coś, co naprawdę wyróżnia tę produkcję od wielu innych gier.

The Last of Us Part I Gra za darmo
Pobierz Teraz

The Last of Us Part I Wędrówka przez Stany Zjednoczone.

Cała gra to nic innego jak prawdziwe kino drogi, gdzie co jakiś czas, dochodzi do wielu istotnych wyborów. Gra również ukazuje prawdziwą naturę ludzi, którzy tak naprawdę mogą okazać się o wiele większym problemem niż nawet sami zainfekowani. To też sprawia, że brutalny świat w grze jest bardzo zbliżony pod wieloma względami do tego rzeczywistego. Można powiedzieć, że to przez to ostatecznie wybrzmiewają pewne sceny znajdujące się w produkcji, jak i kapitalny finał, który jednocześnie jest prawdziwym plot twistem.

Taka realna brutalność, to główna cecha gry The Last of Us Part I . Przede wszystkim sami przeciwnicy są zróżnicowani. Mamy do dyspozycji co najmniej kilka różnych typów zarażonych, dlatego też trzeba, zwracać uwagę na to z kim się mierzymy, ponieważ niektórzy przeciwnicy potrafią nas zabić nawet jednym ciosem. Nic więc dziwnego, że w produkcji w dużej mierze walka na otwartym polu często kończy się śmiercią. W przypadku licznej przewagi wroga, Joel musi, się przekradać między wrogami eliminując ich z ukrycia, co zdecydowanie zwiększa szansę na przejście konkretnego obszaru gry.

Przeciwnicy nie są łatwi.

Sami przeciwnicy występujący w grze cechują się wysoką sztuczną inteligencją, wystarczy jeden niewłaściwy ruch i musimy wczytywać zapisany stan gry. Sama gra może pochwalić się modelami postaci, jak i otoczenia, które znajdują się tutaj na wysokim poziomie. Szczegółowość to z pewnością znak rozpoznawczy, co ma być jeszcze bardziej poprawione w odświeżonym wydaniu gry. Sama produkcja w dużej mierze zmusza gracza do zbierania wielu przedmiotów, które łącząc w odpowiednie kombinacje, jesteśmy w stanie wykorzystać w samej walce. Jest to z pewnością jeden z ważniejszych aspektów, który w dużej mierze ułatwi nam szczególnie trudne etapy, zwłaszcza pod koniec gry. Oprócz tego należy pamiętać o regularnym rozwijaniu postaci. W ten sposób Joel będzie mógł tworzyć jeszcze lepsze ostrza, co niewątpliwie ułatwi zabijanie przeciwników, nawet jednym uderzeniem.

The Last of Us Part I PC

Brutalność jest uzasadniona

Nastrój gry  można, opisać krótko jest mrocznie i brutalnie, ale taka właśnie powinna być produkcja, która osadzona jest przecież w całości post apokaliptycznym świecie po wielkiej pandemii. Na pewno dużym plusem będzie możliwość zagrania w dynamicznych 60 klatkach na sekundę, co sprawi, że gra będzie prezentować się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jakby nie patrzeć pełny i szczegółowy obraz w rozdzielczości 4K, to coś, na co fani po prostu czekali. Oprócz tego usprawniona jakość cieni oraz wielu innych procesów cząsteczkowych sprawia, że oprawa samej gry, może wbijać w fotel. Z pewnością o to w tym wchodziło, aby gra mogła zaprezentować się w oprawie, której nie powstydziłaby się żadna nowa gra.

Mechanika gry nieco zmieniona względem oryginału.

Nie jest to może klasyczne odświeżenie tylko i wyłącznie grafiki, ponieważ wpłynięto również na pewne zmiany w rozgrywce. Oczywiście nie uświadczymy tutaj efektownych uników czy też innych mechanik, które występowały w 2 części wspomnianej gry, ale i tak nawet tego typu zmiany, mogą być traktowane, jako coś pozytywnego. Po prostu twórcy gry nie poszli na łatwiznę, starając się jeszcze bardziej urozmaicić grę, którą przecież w roku 2013 pokochało tak wielu graczy na całym świecie.

Takie przełamanie pewnych schematów sprawiło, że poprzednia odsłona gry The Last of Us: Part I jest przecież rozpoznawalna na całym świecie. Można powiedzieć, że tak duży sukces i odbiór samej gry zachęcił twórców, do prac nad częścią drugą, która w tym wypadku stanowi idealne domknięcie pewnych wątków w podstawowej historii. Mówimy więc tutaj o grze kompletnej, która ma wszystko to, czego potrzebuje gracz do angażującej rozgrywki.

Lepsza jakość scenek w grze

W tym wypadku wszystkie scenki filmowe występujące we wspomnianej produkcji wy renderowano całkowicie od nowa, pokazując jednocześnie, że nawet w tym aspekcie The Last of Us: Part I ma wyglądać jak w pełni nowa gra, a nie zwykłe odświeżenie. Warto również zwrócić uwagę, że niektóre sekwencje znajdujące się w grze zostały rozbudowane. Oczywiście finalnie efekt ten zobaczymy w momencie, gdy odświeżona wersja gry , wyjdzie w końcu i wtedy dopiero można będzie zobaczyć wszystkie zmiany. Na pewno dodano zupełnie nowy sposób oświetlenia, co sprawia, że powierzchnie w grze staną się jeszcze bardziej realistyczne. Oczywiście dodano między innymi zmianę koloru światła na kontrolerze konsoli, które zmienia się w zależności od tego ile zdrowia mamy w aktualnej chwili. Niby taki mały bajer, a jednak cieszy, zwłaszcza jeśli mamy Dual Shocka 4.

The Last of Us Part I Download

Właściwe fabularne rozszerzenie.

Należy podkreślić, że gra zawiera również fabularne rozszerzenie, które rozwija pewne wątki. Jednym słowem mamy tutaj do czynienia z pełną edycją, z którą warto się zapoznać, nawet jeśli nie graliśmy w pierwotną wersję gry. W końcu fabuła jest, nadal ta sama jest to więc odpowiedni pretekst, aby w wolnej chwili sięgnąć po The Last of Us: Part I Download na  PC i po prostu ją ograć.

Jak pobrać grę The Last of Us Part I Za Darmo po polsku na swój komputer :

 1. Kliknij w buton ” Pobierz Teraz „.
 2. Musisz posiadać aktualna wersje przeglądarki Opera i jej używać.
 3. Jeśli jej nie posiadasz zostaniesz poproszony o zainstalowanie – instalator sam cię pokieruje.
 4. Postępuj zgodnie z tym co widzisz na ekranie instalacji .
 5. Po zainstalowaniu gry powinien pojawić się skrót na pulpicie.
 6. Możesz bez problemu uruchomić grę na komputerze .

Wymagania minimalne The Last of Us Part I :

 • System operacyjny: Windows 10 64-bitowy w wersji 1909 lub nowszej.
 • Procesor: Intel Core i7-4770K lub AMD Ryzen 5 1500X.
 • Pamięć: 16 GB RAM.
 • Karta graficzna: AMD Radeon 470 (4 GB) lub NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) / NVIDIA GeForce 1050 Ti (4 GB)

Wymagania Rekomendowane The Last of Us Part I :

 • Procesor AMD Ryzen 5 serii 3600X (3,8 Ghz) lub Intel Core i7-8700 (3,2 Ghz).
 • 32 GB pamięci operacyjnej RAM.
 • Karta graficzna AMD RX 5700 (8GB) lub GeForce RTX 3060 (8GB).
 • System operacyjny Windows 10 lub 11 w wersji 64-bit.
 • 100 GB wolnej przestrzeni na dysku SSD.
Trailer z gry w wersji na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *