Gry Symulatory

BeamNG.drive Za Darmo Gra Po Polsku

W Grze BeamNG.drive z pewnością bliżej jest do klasycznego Burnouta niż typowego zręcznościowego Need for Speeda. Można powiedzieć, że wspomniana produkcja w dużej mierze charakteryzuje się ciekawym przedstawieniem uszkodzeń, jakie pojawiają się na pojazdach podczas jazdy, co może wydawać się bardzo interesujące z uwagi, jak realistycznie są przedstawione tego typu zniszczenia. Należy zauważyć, że gra BeamNG.drive bardzo mocno podchodzi do aspektu wykorzystania samochodów, gdzie tak naprawdę mamy też do czynienia z bardzo realistyczną i prawdziwą fizyką, przez co wizualne uszkodzenia są o wiele bardziej widoczne, niż w wielu innych grach tego typu co stanowi już dużą zaletę samej gry. Download BeamNG.drive za darmo z linku poniżej pamiętaj aby mieć najnowszą wersje przeglądarki opera.

BeamNG.drive Za Darmo
Pobierz Teraz

BeamNG.drive Gra po Polsku Recenzja

Trzeba przyznać, że robi to faktyczne wrażenie, a sam model graficzny przedstawiający dany samochód jest na tyle szczegółowy, że faktycznie jesteśmy w stanie rozpoznać w danym samochodzie charakterystyczny model oraz markę pomimo faktu, że nie mamy do czynienia z typową grą wyścigową. Na pewno osoby grające kiedykolwiek w grę Flatout dostrzegą tutaj wiele podobieństw i nie da się ukryć, że także gracze mający w pamięci grę Destruction Derby również znajdą tutaj coś dla siebie. Na pewno gra BeamNG.drive daje nam do dyspozycji bardzo widowiskowe kraksy i trzeba przyznać, że poziom jakości tych zderzeń jest na tyle duży, że nawet wspomniana wyżej konkurencja nie jest w stanie dotrzymać kroku producentom tej gry.

Kraksy wyglądają realistycznie.

BeamNG.drive Download

Można powiedzieć, że jest to bardzo jakościowa gra, która w dużej mierze pozwala nam wykorzystać wspomniany silnik fizyczny w taki sposób, aby uszkodzić każdy element samochodu bez wyjątku, co z pewnością sprawia, że tego typu symulacje kraksy wyglądają realistycznie i prawdziwie. Należy na to zwrócić uwagę w momencie, gdy oba samochody znajdują się pod wpływem dużej prędkości, wówczas doskonale widać jak w momencie kolizji oba pojazdy reagują na siebie, przez co tego typu uszkodzenia mogą robić spore wrażenie, zwłaszcza jeśli samochód jest na wpół wgnieciony. Można powiedzieć szef tym aspekcie gniecenie karoserii czy też rozpływanie metalu może cieszyć oczy, zwłaszcza jeśli jechaliśmy z nadmierną prędkością i uderzyliśmy w drzewo czy też inny obiekt co za pozwoli nam za symulować realistyczne uszkodzenia, czego faktycznie nigdy wcześniej wizualnie nie widzieliśmy w grach tego typu.

Model uszkodzeń zgodny z rzeczywistą fizyką

Oczywiście w samej grze BeamNG.drive Pełna Wersja na razie martwi mała liczba samochodów, które mamy do dyspozycji jednak mimo wszystko nie jest to aż tak duży problem, zwłaszcza jeśli spojrzymy na różnorodne lokacje, w których przyjdzie nam się poruszać, a te z kolei zostały odzwierciedlone z właściwymi detalami, co z pewnością sprawia, że jesteśmy w stanie sprawdzić nasz samochód w każdym możliwym środowisku. Dodatkowo twórcy gry BeamNG.drive postawili również za cel wspieranie społeczności Moderskich, dzięki czemu możemy zmodyfikować każdy element gry, co z pewnością pozwala na stworzenie ciekawych tras oraz wielu innych ulepszeń, które mogą być odpowiednio wykorzystane przez doświadczonych graczy. Warto zwrócić uwagę, że ogólny edytor w grze BeamNG.drive to przede wszystkim sposób na tworzenie jeszcze bardziej złożonych karamboli co pozwala nam w pewien sposób popracować nad konkretnymi modyfikacjami tak, aby symulować jeszcze lepsze kraksy.

Fizyka i możliwość wykorzystania potencjału edytora.

BeamNG.drive Pobierz

Bez fizyki w takiej postaci nie byłoby to możliwe, jednak dobrze jest wiedzieć, że twórcy stawiają na atrakcyjność tego typu kolizji oraz na wiele innych ważnych elementów, które pomijane są w grach wyścigowych. Na pewno pomysłów twórcom nie brakuje, zwłaszcza że dzięki edytorowi możemy umieścić dowolnie wybrane przez nas pojazdy oraz wiele innych ważnych elementów w tym różnego rodzaju obiekty fizyczne, dzięki czemu możemy przetestować różnego rodzaju konfiguracje, które pozwolą nam jeszcze bardziej cieszyć się z jeszcze zaawansowaną fizyką, z jaką mamy do czynienia w tej grze. Oprócz tego gra daje nam do dyspozycji również pewnego rodzaju wyzwania, które znajdują się na specjalnie przygotowanych odcinkach podzielonych na różnego rodzaju punkty, dzięki którym gra zamienia się w prawdziwy rajd samochodowy, ale z uwzględnieniem wszystkich możliwości fizycznych, przez co musimy jechać ostrożnie i zgodnie z przepisami tak, aby nie wypaść z zakrętu i nie uderzyć w pobliskie drzewo czy też inny obiekt znajdujący się na trasie.

Kraksa przy wysokiej prędkości kończy wyścig.

Na pewno kolizje z różnego rodzaju latarniami drzewami czy też wieloma innymi rzeczami, które możemy spotkać na wybranych trasach to z pewnością bardzo ważna kwestia, która pokazuje jak bardzo gra BeamNG.drive Polska Wersja różni się od konkurencji stawiając na właściwy realizm, ponieważ uszkodzony samochód nie jest w stanie kontynuować dalszej jazdy, zwłaszcza jeśli mówimy tu o poważnej kraksie. Na pewno jest to też ciekawa perspektywa, ponieważ możemy w ten sposób sprawdzić się z różnymi innymi przeciwnikami na trasie, wykorzystując system kolizji tak, aby wrzucać naszych przeciwników na różnego rodzaju przeszkody i samemu, aby nie trafić na tego typu niespodzianki.

Na pewno sprawdzony i w pełni dynamiczny model uszkodzeń to coś, co sprawia, że jazda nawet przy 90 kilometrach na godzinę może spowodować poważne uszkodzenia samochodu w momencie, gdy tylko uderzymy w jakikolwiek obiekt. Należy dodać, że auto w tym wypadku jest obliczany w czasie rzeczywistym, co sprawia, że nawet błotnik czy też inne elementy takie jak opony potrafią zgnieść się, przez co mamy odczucie, jakbyśmy prowadzili prawdziwy samochód. Z pewnością gra BeamNG.drive w żaden sposób nie jest skierowana dzisiaj do osób, które wolą gry arkadowe i typowo zręcznościowe, ponieważ wspomniany realizm i fizyka mogą dużej mierze sprawić, że takie osoby będą miały problem z przystosowaniem się do wspomnianej gry.

BeamNG.drive Pełna Wersja

Ciekawy symulator jazdy z realistycznymi uszkodzeniami auta.

Zdecydowanie grę  BeamNG.drive należy zaliczyć do udanego symulatora i pomimo faktu, że mamy tutaj mało ilość samochodów ciężarowych nadal jesteśmy w stanie świetnie bawić się przy tego typu grze. To też pokazuje, że gry samochodowe mają dzisiaj wiele do pokazania i mogą robić to w lepszym stylu niż wspomniana wcześniej produkcja a samo środowisko, w którym znajdujemy się, może sprawiać wrażenie, że znajdujemy się na prawdziwej trasie. Oczywiście trzeba zauważyć, że mimo wszystko jest to gra dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji i nie da się ukryć, że tam produkt wyróżnia się wieloma innymi aspektami także tymi graficznymi, które robią szczególne wrażenie w momencie, gdy już dochodzi do wspomnianej kolizji. Oczywiście, aby jeździć dobrze takimi samochodami, musimy nauczyć się we właściwy sposób trasy po to, aby nie popełniać potem rażących błędów, co jest szczególnie ważne w trybie wyścigów. Wydaje mi się, że pomimo faktu, iż mamy tutaj do czynienia z tak wieloma uszkodzeniami nadal brakuje wyraźnych uszkodzeń felg na kołach, ale mimo wszystko i tak system uszkodzeń robi duże wrażenie pomimo nawet takich drobnych niedociągnięć.

Możliwość wykorzystania modów w grze.

Należy dodać, że jeśli znudzą nam się już rzeczy zaproponowane przez twórców gry, to zawsze możemy skupić się na wielu szalonych modyfikacjach, dzięki którym uzyskamy dostęp do jeszcze większej ilości samochodów i tras co sprawi, że nasze doświadczenie jest samą grą, będzie o wiele bardziej wyraziste i nie da się ukryć, że takie podejście jest jak najbardziej wskazane, ponieważ wiele modów potrafi poprawić w istotny sposób wiele aspektów gry, dzięki czemu ta staje się praktycznie perfekcyjnym symulatorem z idealnym modelem jazdy, którego próżno szukać w innych podobnych grach tego typu. Jakby nie patrzeć nie jest to gra dla wszystkich, dlatego też fani symulatorów i realistycznej jazdy na pewno będą zachwyceni takim podejściem do tematu jednak gra na pewno nie przypadnie do gustu graczom, którzy bardziej kochają zręcznościowy model jazdy, który wybacza o wiele więcej błędów, jakie popełniamy podczas szczególnie dynamicznej jazdy na torze. Warto jednak wypróbować grę, bo ma ona w sobie naprawdę nieograniczony potencjał, zwłaszcza jeśli umiemy wykorzystać wspomniany edytor.

BeamNG.drive Download za darmo możesz uzsyskać z linków na górze strony.

Trailer gry

Jak pobrać grę BeamNG.drive Pełna Wersja gry po polsku na swój komputer :

 1. Kliknij w buton ” Pobierz Teraz „.
 2. Musisz posiadać aktualna wersje przeglądarki Opera i jej używać.
 3. Jeśli jej nie posiadasz zostaniesz poproszony o zainstalowanie – instalator sam cię pokieruje.
 4. Postępuj zgodnie z tym co widzisz na ekranie instalacji .
 5. Po zainstalowaniu gry powinien pojawić się skrót na pulpicie.
 6. Możesz bez problemu uruchomić grę na komputerze .

Minimalne wymagania BeamNG-drive :

 • Procesor. Intel Core i3. …
 • Karta graficzna. 1 GB, Nvidia GeForce GTX 550Ti lub lepsza. …
 • Pamięć RAM. 4 GB. …
 • Dostępne miejsce na dysku. 5 GB. …
 • System operacyjny. Windows 7/8/10. …

Wymagania Rekomendowane BeamNG – drive :

 • Procesor. Intel Core i5 2.4 GHz.
 • Karta graficzna. 3 GB, Nvidia GeForce GTX 780 lub lepsza.
 • Pamięć RAM. 8 GB.
 • Dostępne miejsce na dysku. 5 GB.
 • System operacyjny. Windows 7/8/10.
 • Dodatkowe wymagania. Rozrywka za pomocą pada będzie bardziej komfortowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *