Gry Symulatory

Thief Simulator 2 Za Darmo gra po polsku

Z pewnością często mamy do czynienia z grami, gdzie twórcy wykazali się ogromną kreatywnością i możliwościami, dzięki którymi gracz jest w stanie prowadzić rozgrywkę na swój własny sposób, jednocześnie starając się zrobić wszystko we właściwej kolejności. W tym wypadku symulator złodzieja jest doskonałym przykładem tego, jak gra Thief Simulator 2 Download , jest w stanie się wyróżnić na rynku innych produkcji i jednocześnie zachować swój naturalny klimat. Nie sposób przejść obojętnie wokół tego tytułu, zwłaszcza że mówimy tutaj o grze, która jest swoistą kontynuacją części pierwszej, która była poniekąd wprowadzeniem pewnych mechanik, które idealnie sprawdziły się w praktyce.

Thief Simulator 2 Za Darmo
Pobierz Teraz

Thief Simulator 2 Oryginalna mechanika ma tu znaczenie.

Jakby nie patrzeć część druga rozwija wiele kreatywnych pomysłów, które zostały jedynie wspomniane w części pierwszej, dodając jednocześnie swoje własne mechaniki, co sprawia, że kariera prawdziwego przestępcy jest jeszcze ciekawsza i oryginalna niż miało to miejsce w poprzedniej produkcji. W tym wypadku znowu poniekąd zaczynamy od zera, ponieważ w grze Thief Simulator 2 zbieramy się w postać początkującego złodzieja, który musi, dojść na szczyt wykorzystując swoje umiejętności i jednocześnie starając się w odpowiedni sposób wykorzystać w dodatkowe narzędzia czy inne przedmioty po to, aby poradzić sobie z coraz to trudniejszymi i bardziej wymagającymi zadaniami.

Kreatywne myślenie pozwoli na skok doskonały.

W samej grze otrzymamy również możliwość przyjęcia konwoju z dużą ilością gotówki, jednak wiadomo, że nie stanie się to od razu. Same lokacje po tym razem twórcy zdecydowali się na kilka miejsc, które przyjdzie nam odwiedzić podczas rozgrywki, to właśnie tam będziemy szkolić swój fach, włamując się najpierw do mniej strzeżonych domów z prostym zamkiem, jednak trzeba się liczyć, z tym że w takich mniejszych domach nie znajdziemy dużo fantów, które możemy potem sprzedać na czarnym rynku tylko po to, aby uzyskać wiele dodatkowych przedmiotów ułatwiających nam skoki na różnego rodzaju sklepy, czy też inne większe posiadłości gdzie spotkamy się między innymi systemami kamer oraz wieloma innymi zagrożeniami w postaci patrolujących strażników, czy też innych osób trzecich, których nie powinniśmy napotkać na swojej drodze.

Nie ma jednoznacznego sposobu na wykonanie niektórych misji, dlatego też w ostateczności jesteśmy w stanie wykazać się dużą kreatywnością, rozkładając na przykład na drodze kolczatkę po to, aby wspomniany wóz z pieniędzmi musiał się zatrzymać i w tym czasie mamy chwilę czasu, aby obezwładnić strażników i jednocześnie przejąć cały łup.

Thief Simulator 2 Download

Umiejętności i inne złodziejskie gadżety

Można powiedzieć, że jest to jeden z wielu przykładów, jak jesteśmy w stanie wykorzystać swoje umiejętności i wiele innych dodatkowych przedmiotów na własną korzyść co jednocześnie sprawia, że sama gra staje się o wiele bardziej przyjemna dla osób, które lubią tego typu klimaty. Jakby nie patrzeć same lokacje też mocno się zmieniły i można powiedzieć, że gra Thief Simulator 2 Pełna Wersja oferuje nam bardziej rozbudowany świat, w którym jesteśmy w stanie zwrócić uwagę na wiele innych dodatkowych elementów, które rzeczywiście mogą mieć duże znaczenie w praktyce. Jakby nie patrzeć uzyskanie pewnych rozwiązań może okazać się skomplikowane, zwłaszcza jeśli dobrze przemyślany plan okaże się nietrafiony z powodu nagłego pojawienia się domowników czy też z jakiegoś powodu trafimy na ochronę, której miało w danym obiekcie nie być.

Misje w oryginalnym stylu.

To właśnie sprawia, że wszystkie misje, jakie jesteśmy w stanie wykonać w grze, są bardzo oryginalne i różnorodne a zaczynając od wspomnianych drobnych kradzieży, powoli trafiamy na coraz to bogatsze miejscówki, oferujące nam więcej kosztowności, jak i drogich rzeczy do sprzedania. W ten prosty sposób gra każe nam dopracować zawsze plan do perfekcji w taki sposób, aby nasza strategia okazała się skuteczna. Za każdą dobrze przeprowadzoną misję jesteśmy nagradzani różnego rodzaju dodatkowymi punktami umiejętności, dzięki którym rozwijamy poszczególne statystyki naszego złodzieja.

To bardzo istotne, aby robić to regularnie po to, aby nabyte doświadczenie pozwalało nam skradać się ciszej czy też szybciej używać niektórych przedmiotów takich jak łom, czy inne wytrychy, które pozwalają nam w sposób cichy dostać się do danego obiektu. Jak się okazuje, ma to ogromne uzasadnienie, co z pewnością ułatwia nam niekiedy rozgrywkę, zwłaszcza jeśli niektóre misje wykonujemy w nocy to z pewnością, aby poradzić sobie z panującą ciemnością, zrobimy wszystko, aby wykorzystać między innymi latarkę po to, aby oświetlić sobie teren.

Thief Simulator 2 Pełna Wersja

Użyteczne rozwiązania i inne opcje.

Oczywiście przykładów użytecznych narzędzi w samej grze Thief Simulator 2 jest to wiele więcej, dlatego też z czasem jesteśmy w stanie dokupić coraz to nowszy sprzęt, zwłaszcza jeśli chcemy hakować nowoczesne systemy alarmowe, nie wzbudzając przy tym żadnych dodatkowych podejrzeń. Na pewno hakowanie ma tu ogromne znaczenie w przypadku różnego rodzaju systemów kamer czy też innych rozwiązań dlatego też nic dziwnego, że w ostateczności jesteśmy w stanie sporo zyskać na tego typu rozwiązaniach w praktyce.

Należy podkreślić, że w ostateczności to my sami decydujemy o tym, jak potoczy się misja oraz czy poradzimy sobie z kradzieżą drogiego samochodu. W tym celu dobrze jest poćwiczyć na mniej kosztownych autach po to, aby nabyć dodatkowe doświadczenie, które może być niezbędne do takiego włamania. Jakby nie patrzeć to również dobre źródło zarobku, zwłaszcza jeśli uda nam się uzyskać rzadki samochód, za który uzyskamy ogromnej ilości pieniędzy. W tym wypadku gotówki zawsze brakuje, dlatego też niezależnie od wszystkiego musimy wykonywać coraz to bardziej skomplikowane zadania po to, aby się wzbogacić. W tej sytuacji wiele można powiedzieć o działaniach złodzieja, jednak trzeba się liczyć z tym, że każdy nietrafiony plan może doprowadzić do sytuacji, gdzie na miejscu pojawi się policja i będzie chciała nas zatrzymać.

Thief Simulator 2 Recenzja

Praktyka czyni mistrza.

Z pewnością taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, zwłaszcza jeśli chcemy być dobrymi złodziejami i rozwijać naszą postać. Jakby nie patrzeć graficznie sama gra wygląda o wiele lepiej niż poprzednia edycja widać wyraźnie poprawę animacji oraz szczegółowości wielu obiektów co jednocześnie sprawia, że rozgrywka staje się przez to bardziej komfortowa i ciekawa. Z pewnością łamanie szyfrów do sejfów czy też wykorzystywanie wielu konkretnych i nietypowych narzędzi to mimo wszystko zabawa na długie godziny, zwłaszcza że sama gra jest poniekąd symulatorem takiego złodzieja, gdzie faktycznie jesteśmy w stanie wcielić idealnie w tę rolę i odegrać ją w odpowiedni sposób w zależności od naszych faktycznych umiejętności. Thief Simulator 2 za darmo dostępny z linku do pobrania powyżej strony.

Ważne przedmioty do zagarnięcia

To właśnie z tego względu powinniśmy zawsze zapamiętywać, gdzie znajdują się najważniejsze przedmioty, które chcemy ukraść po to, aby zgarnąć je od razu i w razie możliwości wykorzystać pozostały czas, jeśli takowy jest do obrabowania innych miejsc w danej lokacji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że presja czasu wymusza na nas, abyśmy zrobili to bez błędów dlatego też nic dziwnego, że w wielu przypadkach niezależnie od okoliczności musimy po prostu mądrze skonstruować plan tak, aby wejść z jak najmniej zabezpieczonej strony po to, aby szybko i sprawnie przeprowadzić włamanie i kradzież. Sama gra zdecydowanie wygląda lepiej niż poprzednia część, dlatego też warto zainteresować się samą produkcją, gdyż twórcy cały czas rozwijają zawarte w niej mechaniki, co sprawia, że gra potrafi nas zaskoczyć niejednym rozwiązaniem i jeszcze bardziej oddać prawdziwą symulację złodzieja.

Jak pobrać grę Theif Simulator 2 Za Darmo po polsku na swój komputer :

 1. Kliknij w buton ” Pobierz Teraz „.
 2. Musisz posiadać aktualna wersje przeglądarki Opera i jej używać.
 3. Jeśli jej nie posiadasz zostaniesz poproszony o zainstalowanie – instalator sam cię pokieruje.
 4. Postępuj zgodnie z tym co widzisz na ekranie instalacji .
 5. Po zainstalowaniu gry powinien pojawić się skrót na pulpicie.
 6. Możesz bez problemu uruchomić grę na komputerze .

Wymagania minimalne Thief Simulator 2 :

 • System: Windows 7 (64 bity)
 • Procesor: Intel Core i3-6100
 • RAM: 8 GB
 • Karta graficzna:NVidia GeForce GTX 960
 • Dysk: 8 GB wolnego miejsca

Wymagania rekomendowane Thief Simulator 2 :

 • System: Windows 10 (64 bity)
 • Procesor: Intel Core i5-8400
 • RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: NVidia GeForce GTX 1070
 • Dysk SSD: 8 GB wolnego miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *