Gry Symulatory

The Sims 4 Za Darmo Wszystkie Dodatki – Pobierz

Seria The Sims to z pewnością jedna z najpopularniejszych symulacji, jaka kiedykolwiek powstała. Studio odpowiedzialne za tytuł, czyli EA Maxis (znane wcześniej jako Maxis Software), wydało w 2014 roku czwartą odsłonę i nie bez przyczyny do dziś pojawiają się do niej nowe dodatki i rozszerzenia. To tylko pokazuje jak ogromnym sukcesem się produkcja cieszy. Nie oznacza to jednak, że nie znalazła się w ogniu krytyki. Wielu mówi też, że o wiele lepszym rozwiązaniem może okazać się powrót do poprzedniej edycji, a mianowicie do The Sims 3. 

The Sims 4 Recenzja gry

The Sims 4 + Wszystkie Dodatki
Pobierz Teraz

Jak jest naprawdę ?

Czy rzeczywiście to prawda? Czy lepiej odpuścić poszukiwania działającego instalatora Download The Sims 4 Wszystkie Dodatki i wybrać sobie opcję charakteryzującą się nieco lepszą optymalizacją i większym światem? Zanim przekreślisz czwartą odsłonę gry, zachęcam cię do zapoznania się z poniższym opisem, który może przekona cię do najnowszego dziecka The Sims. A może wprost przeciwnie – utwierdzi cię w przekonaniu, że jednak nowa gra nie jest dla ciebie i tęsknisz za wolnością, jaką oferowała “trójka”.

Dlaczego warto pobierać z naszej strony internetowej ? Gra The Sims 4 + Wszystkie Dodatki

 • Bezpieczenstwo naszej strony > Strona jest zabepieczone poprzez HTTPS / Również wszystkie usługi które posiadamy dokładnie sprawdzone.
 • Polska Wersja Językowa > Wszystkie nasze gry posiadają polska wersje językową / napisy lub dubbing.
 • Staysfakcja z pobranych programów > Zawsze zyskasz dodatkowa wiedzę jak i możliwości które możesz wykorzystać w pózniejszym czasie.
 • Support > Możesz w każdej chwili do nas napisać i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.
 • Instalacja + Aktualizacja wszystko podczas jednego pobierania installatora przeprowadzi Cie od A do Z z instalacją.
 • Aktualizacja Gier > Następuje praktycznie codziennie a wszystkie dodatki również są aktualizowane na stronie.
The Sims 4 Download

Zajmijmy się najpierw najważniejszymi zaletami gry

Choć w produkcji nie wprowadzono żadnych rewolucyjnych zmian, to i tak model rozgrywki nieznacznie uległ zmianie. Wciąż, co prawda, musimy zająć się naszymi wirtualnymi Simami. Jednakże, teraz rozbudowano jeszcze bardziej ich potrzeby materialne, emocjonalne, a także i duchowe. Co więcej, musimy zapewnić im dach nad głową, a także uwzględnić wiele innych pomniejszych potrzeb. 

Jedną z zalet czwartej części jest na pewno wprowadzenie nowego kreatora. Ten jest o wiele bardziej zaawansowany, dzięki czemu mamy tak naprawdę do naszej dyspozycji ogromną liczbę różnych fryzur, kształtów twarzy, oczu, uszu, a także wiele suwaków, które konfigurację postaci udoskonalają jeszcze bardziej. 

Rzecz jasna innym rozwiązaniem, które przypadnie do gustu jest charakter sima. Tutaj także wprowadzono wiele różnych cech osobowości. Łącznie jest ich kilkadziesiąt. Po ich wybraniu możemy też zdefiniować długoterminowy cel bohatera. Po jego osiągnięciu nasza wirtualna postać będzie spełniona, co gwarantuje też większe szczęście i motywację do życia. 

Sztuczna inteligencja to już nie przelewki

Pamiętajmy też o tym, że sama sztuczna inteligencja jest teraz o wiele bardziej rozbudowana i „mądrzejsza”. Przekłada się to na większą neutralność simów i na lepszą reakcję do sytuacji, które wokół nich się dzieją. Co ciekawe, emocje odczuwane przez wirtualnych bohaterów są nowością, której wcześniej nie widzieliśmy. Przeżycie nowych emocji to też i możliwość skorzystania z nowych opcji dialogowych.

W grze pojawiła się też możliwość skorzystania z gotowych pokojów. To propozycja idealna dla “leniuchów”, którzy nie mają pomysłu na to jak skonfigurować pokój idealny i po prostu chcą przyspieszyć cały proces i rozpocząć wirtualne życie szybciej. 

The Sims 4 Pobierz

The Sims 4 Zalety:

 • Nowy kreator tworzenia simów – bardziej rozbudowany;
 • Ogromna liczba cech osobowości i cele długoterminowe;
 • Rozbudowana i ulepszona sztuczna inteligencja – lepiej reaguje na sytuacje środowiskowe;
 • Nowość w grze – emocje;
 • Możliwość skorzystania z gotowych pokoi.

Co natomiast możemy powiedzieć o wadach?

Niestety, nie wszystko złoto, co się świeci. Inni mogą powiedzieć, że każda róża ma kolce. Oba powiedzenia idealnie komponują się w prawie każdą grę, a w szczególności w The Sims 4. Bo w tym przypadku kolcy jest sporo, a złota bardzo mało. Bardzo dużo jest natomiast użytkowników, którzy uważają pierwsze wersje gry The Sims 4 za mocno niedopracowane, a nawet i nadzwyczaj ograniczone w porównaniu z tym, co oferowała nam podstawowa wersja The Sims 3. O co dokładnie chodzi? Już tłumaczę.

Przede wszystkim producenci postanowili podzielić grę na fragmenty. Jeśli spędziliśmy sporo czasu w “trójce”, to wiemy jak wyglądał proces przenoszenia się z naszej parceli w miejsce pracy, do szkoły czy w jakąkolwiek inną lokalizację. Przyjeżdżało auto bądź taksówka, a następnie mogliśmy obserwować tą mało dopracowaną animację poruszania się po mieście. Jednakże, istniała taka możliwość. Ba, nawet jeśli tak zdecydowaliśmy, to nasza postać mogła przejść się na piechotę do sąsiada na imprezę czy po prostu korzystać z innych pojazdów.

The Sims 4 Po Polsku

W czwórce tego zabrakło. Choć twórcy prawdopodobnie kierowali się optymalizacją, to niestety rezygnacja z tak bardzo ważnego elementu gry po to, aby gra się szybciej ładowała czy też była nieco stabilniejsza było po prostu błędem. A stabilności czy optymalizacji aż tak nie poprawili. Co więcej, pofragmentowana gra oznacza też częstsze ekrany ładowania, a to nie sprzyja płynności i tak zwanej immersji. Rzecz jasna najlepiej samemu przetestować te zmiany i sprawdzić co instalator nasz ma do zaoferowania możesz powyżej pobrać Pełną Wersje Gry The Sims 4 z wszystkimi dodatkami.

Rzecz jasna istnieje parę innych problemów z grą. Chociażby sam konfigurator, który tak chwilę temu wychwaliłem. Nawet jeśli pojawiły się ogromne możliwości konfiguracyjne, to Maxis nie byłby sobą, gdyby czegoś nie zabrał. W taki oto sposób nie możemy dostosować koloru włosów czy ubrań, bo po prostu takiej opcji już nie ma. Do naszej dyspozycji zostały tylko gotowe zestawy ubrań. Gra też uległa znaczącym ułatwieniom – próżno szukać we włamaniach czy pożarze rzeczywistych kłopotów. 

Duża wada jest również cena oraz ilość dodatków która jest ogromna i aby zagrać z wszystkimi dodatkami i akcesoriami trzeba wydać około 6000 tysięcy co jest kwotą olbrzymią.

The Sims 4 Wady:

 • Nowy konfigurator nie taki super – brak możliwości dostosowania koloru włosów i ubrań; 
 • Gra podzielona na fragmenty – częste ekrany ładowania;
 • Wiele ułatwień – szybkie i proste gaszenie pożaru, brak włamań;
 • Ceny dodatków i akcesoria aby mieć je wszystkie to jest kosmos
 • Dorastanie simów mocno uproszczone.
The Sims 4 Za Darmo

Jakie są największe różnice między trzecią częścią, a ostatnią odsłoną The Sims ? 

W tym momencie The Sims 4 ma już 10 lat, co jest bardzo długim okresem przejściowym pomiędzy jedną a drugą odsłoną. Choć na horyzoncie są już zapowiedzi piątej części, to na razie musimy cieszyć się The Sims 4. Albo właśnie trójką. Nieraz pojawiały się komentarze, że twórcy nieco zaszaleli z najnowszą częścią i to niestety w niezbyt dobry sposób. 

Na szczęście jeśli oprócz samego instalatora ,zdecydujemy się także na zainstalowanie wszelkich dostępnych obecnie dodatków, to większość wad zostanie wyeliminowanych bądź po prostu zawalonych ogromem mechaniki i funkcji, które dodatkowo twórcy wprowadzili. Dlatego nawet jeśli początkowe różnice są znaczne, to można szybko je wyeliminować.

Na naszej stronie oferujemy dostęp do produkcji The Sims 4 + Wszystkie dodatki za darmo – wszystkie kroki które musicie wypełnić są całkowicie darmowe.

Trailer Gry

Jak pobrać grę The Sims 4 z Wszystkimi Dodatkami Za Darmo po polsku na swój komputer :

 1. Kliknij w buton ” Pobierz Teraz „.
 2. Musisz posiadać aktualna wersje przeglądarki Opera i jej używać.
 3. Jeśli jej nie posiadasz zostaniesz poproszony o zainstalowanie – instalator sam cię pokieruje.
 4. Postępuj zgodnie z tym co widzisz na ekranie instalacji .
 5. Po zainstalowaniu gry powinien pojawić się skrót na pulpicie.
 6. Możesz bez problemu uruchomić grę na komputerze .

Jak natomiast wygląda sprawa wymagań? 

Aby uruchomić grę i cieszyć się z tego, że dzięki instalatorom , możliwe jest uruchomienie tej gry, musicie przede wszystkim upewnić się, że wasz komputer spełnia wymagania minimalne. Natomiast zalecane jest spełnienie wymagań rekomendowanych z bardzo prostego powodu. Seria The Sims znana jest z ogromnej liczby dodatków i prędzej czy później będziemy pragnęli przetestować kilka z nich.

Wymagania Minimalne The Sims 4 + Wszystkie Dodatki :

 • Procesor Core 2 Duo 1.8 GHz.
 • Karta graficzna 128 MB, GeForce 6600 lub lepsza.
 • Pamięć RAM 2 GB.
 • Przestrzeń dyskowa 9 GB.
 • System operacyjny Windows XP/Vista/7/8/10.

Wymagania Zalecane The Sims 4 + Wszystkie Dodatki :

 • System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy).
 • Procesor: Intel Core i5 (4 rdzenie) lub szybszy, AMD Ryzen 5 lub lepszy.
 • Pamięć RAM: 8 GB pamięci RAM.
 • Wolne miejsce na dysku: co najmniej 50 GB miejsca na dysku twardym plus co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość zmodyfikowaną i zapisane gry.
 • Karta graficzna: 1 GB pamięci VideoRAM, NVIDIA GTX 650, AMD Radeon HD 7750 lub lepsza.

Jakie dodatki posiadamy ?

Nasza wersja zawiera wszystkie dostępne dodatki które wyszły pełną listę możecie zobaczyć tutaj


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *